Kovingose rungtynėse sėkmė nusisuko nuo „CBet“ komandos. Pergalę šventė „Juventus“ krepšininkai

IMGP0743

Antrą kartą iš eilės pakartoti sėkmingą rungtynių pabaigą Prienų „CBet“ komandai nepavyko. Nors rungtynėse su Utenos „Juventus“ krepšininkais, po prastai sužaisto antrojo kėlinio, pavyko grįžti į žaidimą ir ne tik  panaikinti 10 taškų deficitą, bet ir ketvirtojo kėlinio viduryje įgyti 4 taškų persvarą (69:65), pergale džiaugėsi svečiai iš Utenos (74:80).

Kaip bebūtų liūdna dėl pralaimėjimo, bet šiose rungtynėse jau buvo „CBet“ žaidėjų veiksmuose sportinis pyktis, kova dėl kamuolių. Deja, nors klaidų kiekį pavyko sumažinti iki 10, bet lenta buvo pralaimėta akivaizdžiai (29/38).

Prienų komandos gretose taškus pelnė visi aikštelėje buvę žaidėjai. Rezultatyviausiai žaidė  Karolis Guščikas, kuris pelnė 12 taškų.  Martyno Varno ir Skylaro Spencerio (5 atkovoti kamuoliai) sąskaitose po 11 taškų. Debiutinės Donato Sabeckio rungtynės buvo neblogos. Žaidėjas pelnė 7 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„CBet“ – „Juventus“ 74:80 (20:14, 17:32, 18:14, 19:19)

Rungtynių pradžioje Karolis Guščikas prasiveržė į varžovų baudos aikštelę ir pelnė dvitaškį (2:0). Skylaras Spenceris pelnė du taškus ir realizavo baudos metimą (5:2). Karolis Guščikas pataikė tritaškį ir „CBet“ persvara padidėjo iki 6 taškų (8:2). Martyno Varno taiklus metimas ir aikštelės šeimininkai įgijo 8 taškų persvarą (12:4). Likus iki kėlinio pabaigos apie 2,5 min. komandas jau skyrė  9 taškai (18:9). Po pirmojo kėlinio Manto Šerniaus auklėtiniai dar vis turėjo 6 taškų pranašumą (20:14).

Antrasis kėlinys prasidėjo optimistiškai. Mindaugas Lukauskis pataikė tritaškį ir sugrąžino Prienams 9 taškų persvarą (23:14). Deja, bet klaidos perduodant kamuolius ir netaiklūs metimai leido svečiams sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (25:23). Martynas Varnas pataikė dvitaškį (27:23). Bet po kelių atakų, po eilinės Arno Veličkos klaidos komandas skyrė tik vienas taškas (30:29). Bet nemalonumai nesibaigė. „Juventus“ pataikė tolimą metimą ir jau pirmavo 2 taškais (30:32). Karolis Guščikas ir iš vidutinės distancijos buvo taiklus (32:32).

Bet iniciatyva jau buvo „Juventus“ rankose. Baudos metimais jie įgijo dviejų taškų pranašumą (32:34). Donatas Sabeckis prasiveržimu pelnė savo pirmuosius taškus „CBet“ gretose (34:34). Bet to, kas įvyko per likusias 2,5 min., niekas nesitikėjo. „Juventus“ smogė du tolimus metimus iš eilės (34:40). Mantas Šernius suskubo paimti minutės pertraukėlę, bet situacija nesikeitė ir likus iki kėlinio pabaigos apie minutei Utenos komanda jau pirmavo dviženkliu pranašumu (34:44). Kerras Kriisa pataiko tritaškį (37:44), o po dviejų kėlinių „CBet“ taškų deficitas siekė 9 taškus (37:46).

Mindaugo Lukauskio tritaškis trečiojo kėlinio pradžioje  suteikė vilčių, kad Prienų komanda dar pakovos dėl pergalės (40:46). Bet pirmoje kėlinio pusėje vis dar žaidimo gijas savo rankose laikė svečiai (44:54). Po Luko Ulecko ir Kerro Kriiso metimų skirtumas sumažėjo iki 6 taškų (48:54). Po trijų kėlinių „Juventus“ pirmavo 6 taškais (55:61).

Ketvirtajame kėlinyje situacija pradžioje tapo palanki „CBet“ komandai. Kėliniui įpusėjus Manto Šerniaus auklėtiniai ne tik panaikino taškų deficitą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (69:65). Deja, spurtas užgeso, o svečiai vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas. Likus iki kėlinio pabaigos apie 4 min. rezultatas buvo lygus (70:70). Suklydo Arnas Velička ir „Juventus“ išnaudojo šią progą (70:72). Donatas Sabeckis prarado kamuolį puolime, o Skylaro Spencerio pražanga, stabdant greitą puolimą, įvertinta kaip nesportinė (70:74). Donatas Sabeckis baudos metimais sumažino atsilikimą iki 2 taškų (72:74). Liūdna, bet per likusias dvi minutes Prienų komanda  sugebėjo pelnyti tik 2 taškus, o „Juventus“ komanda – 6, ir tai užtikrino Utenos komandai pergalę (74:80).