Kova dėl trečiosios vietos aštrėja

Futbols_prienai_rezultatai II ratas

kvitrina.com

Prienų futbolo čempionate su kiekvienu turu darosi vis įdomiau. Jau visiškai aišku, jog „Stadionui“ vargu ar pavyks išsikapstyti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos. „Rūdupiui“ liko iškovoti vieną tašką ir jis užims 2-ąją vietą. O dėl trečiosios kova, matyt, tęsis iki paskutinio čempionato turo.

Rugsėjo 20 d. „Pozityvūs“ futbolininkai turėjo pavargti rungtynėse su „Kalniečiais“. Lyderiai laimėjo (6:3), bet dėl trečiosios vietos kovojantys „Kalniečiai“ parodė charakterį. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Tomas Raštutis (2), Ignas Raštutis (2), Eivydas Bučelis, Andrius Daniūnas. „Kalniečiams“ įvarčius mušė Tomas Mockevičius, Rytis Zverevas, Valentinas Gasparavičius.

„Jiezno“ komanda nepasigailėjo „Stadiono“ vyrukų. Jiezniškiai pelnė net 8 įvarčius, o į savo vartus nepraleido nei vieno. Varžovų vartininką nuginklavo Linas Randamanskas, Artūras Kaminskas (2), Deividas Kuzma (2), Ernestas Sabaliauskas (3).

Jau kelintą turą iškovoti taškų nesugeba „Ringio“ futbolininkai. Ir šiame ture jie neatsilaikė (0:4) prieš „Gelgaudiškio“ futbolininkus, kurie antrajame rate rodo gerus rezultatus. Nugalėtojams įvarčius mušė Karolis Jurkšas, Airidas Bublaitis (2), Simonas Žurauskas.

IMGP8337

Netikėtai „Ąžuolas“ rimtai pasipriešino „Rūdupio“ komandai ir neleido šiame ture užsitikrinti antrosios vietos. Į „Ąžuolo“ 3 įvarčius (Augustinas Stravinskas, Donatas Dainauskas, Donatas Mekionis) „Rūdupis“ atsakė taip pat trimis (Virmantas Šabasevičius, Rimvydas Iškauskas, Povilas Damynas) taikliais šūviais.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti