Kovą dėl bronzos „Rūdupis“ pradėjo pergale

Gelbėkit vaikus

Gegužės 5 d. Šiauliuose buvo žaidžiamos pirmosios LKL atkrintamųjų varžybų mažojo finalo serijos iki 3 pergalių rungtynės, kurias rezultatu 93:91 laimėjo Prienų „Rūdupis“.

Krepšinio klubo direktorius ir „Rūdupio“ komandos vadovas Aurimas Bartuška po rungtynių pasakė, jog tikėjo komandos sėkme, nes prieš varžybas matė žaidėjų nusiteikimą. Pasak A. Bartuškos, svarbią pergalę truputį apkartino V. Dabkaus ir G. Kadžiulio gautos traumos.

„Rūdupis“, laimėdamas pirmąsias rungtynes, sugebėjo perimti aikštelės pranašumą.

Prienų komandai taškus pelnė: A. Milaknis – 22 (6/10 trit.), G. Orelikas 17 (8 atk. kam.), A. Juškevičius – 14, P. Butkevičius – 10, G. Kadžiulis ir E. Želionis – po 7, V. Dabkus – 6, A. Labuckas – 5, A. Mažutis – 3, S. Buterlevičius – 2.

Komentarai:

„Mes važiavome laimėti, tikėjome pergale. Visa komanda buvo labai motyvuota – dauguma žaidėjų dar prieš pusfinalio seriją su „Žalgiriu“ galvojo apie „Šiaulius“. Tikrai buvo tinkamai nusiteikę – vis dėlto giname trečiąją vietą. Ši pergalė bronzinėje serijoje labai svarbi, tai žingsnis pirmyn. Kuo buvome geresni? Jei laimėjome, vadinasi, viskuo“, – po pergalės nesikuklino „Rūdupio“ puolėjas Gediminas Orelik.

„Šiandien labai gerai pataikėme, išnaudojome vieną pagrindinių ginklų – tritaškius metimus. Nepasakyčiau, kad vien dėl snaiperių laimėjome, nes ir dideli žmonės puikiai darbavosi baudos aikštelėje. Prieš seriją daug kas prognozavo, kad laimės aikštės pranašumą turintys šiauliečiai. Mums galvose sukosi mintis, kad būtų negražu pralošti 0:3. Dabar taip jau nebenutiks, o psichologinė įtampa prislėgs varžovus. Nemanau, kad kitos serijos rungtynės labai skirsis – komandos yra panašios, todėl užvirs atkakli kova. Šiauliečiai tikrai nėra mums parankūs, todėl didžiuojuosi savo komanda, kuri padarė didelį darbą“, – pergale džiaugėsi „Rūdupio“ strategas Virginijus Šeškus.

„Ko mums trūko? Kad varžovai pramestų. Šiandien jie mums labai daug primetė, už menkiausią klaidelę baudė tritaškiais. Bet čia yra LKL mažasis finalas, ilgos serijos pradžia, viskas tik prasideda. Privalome susikaupti, laimėti Prienuose ir grįžti į Šiaulius“, – sakė be klaidų „Rūdupio“ krepšį atakavęs Marius Prekevičius.

„Matyt, kai kurie vaikinai nesitikėjo, kad varžovams taip kris, nors buvau perspėjęs, kad prieniškiai nebijo mesti per rankas, jų neveikia svetimos aikštės sindromas. Manau, daugiau reikia morališkai nusiteikti kovai. Mes nežaidėme labai blogai, naudingumo koeficientas rodo, kad žaidėme net kokybiškiau, bet leidome varžovams įmesti per daug tritaškių. Tikrai galėjome ketvirtajame kėlinyje taip neskubėti, sužaisti ramiau. Tačiau tai dar nieko nereiškia, nors ir praradome aikštės pranašumą. Niekas dar neprarasta“, – kalbėjo „Šiaulių“ treneris Antanas Sireika.

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti