Koronavirusas patvirtintas Prienų rajone gyvenamąją vietą deklaravusiam asmeniui

Gelbėkit vaikus

unnamed

 kvitrina.com

 Pagal NVSC Kauno departamento pateiktą informaciją, dėl koronaviruso buvo įtarti vienas Birštono savivaldybės ir vienas Prienų rajono gyventojas, tačiau įtarimai nepasitvirtino.

Vienam Prienų miesto gyventojui, kuris grįžo iš Austrijos, buvo nustatytas koronavirusas. Bet po grįžimo jis Prienuose nesilankė, buvo apsistojęs Kaune. Prienų rajono savivaldybės Ekstremalių sitiuacijų komisijos pirmininkė Jūratė Zailskienė patikino, jog minimas asmuo Prienų rajone negyvena, o tik yra deklaravęs gyvenamąją vietą.

prienai-77516763

Birštono ir Prienų rajono savivaldybės jau yra numatę vietas, kuriose galės izoliuotis krašto gyventojai, kurie neturi sąlygų savo namuose.

unnamed (1)

Birštone tokia vieta numatyta Birštono PSPC slaugos skyriuje, Prienų rajone – Jiezno paramos šeimai centre ir Veiverių PSPC savarankiško gyvenimo namuose bei slaugos skyriuje. Pasak Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorės Jūratės Zailskienės, į kvietimą teikti saviizoliacijas paslaugas atsiliepė ir privatus sektorius, taip pat paruošti autobusiukai ir dvi mobilios komandos galimiems pervežimams į asmenų saviizoliacios vietas arba prireikus transportuoti asmenis į sveikatos priežiūros įstaigas. Anot direktorės, užtikrintas socialinių paslaugų tęstinumas vienišiems, senyvo amžiaus žmonėms, rizikos šeimose gyvenantiems vaikams ir kitoms pažeidžiamoms grupėms. Savivaldybė yra parinkusi vietą mobiliam koronaviruso patikros punktui (vyksta paruošiamieji darbai). Nuolat papildomos apsaugos priemonių atsargos, ieškomas ir perkamas dezinfekcinis skystis rankoms ir paviršiams. Perkami apsauginiai kombinezonai, vienkartinės kaukės, respiratoriai ir kitos apsauginės priemonės.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti