•  

     

     

     

Kodėl A. Veryga vis bando sunaikinti rajonų ligonines?

prienu_ligonine

Vacys Staknys

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga visą savo kadenciją bando įgyvendinti vieną slapčiausių savo svajonių – atimti iš  rajoninių ligoninių aktyvaus gydymo paslaugas, paversti jas slaugos įstaigomis, o visą srautą nukreipti į apskričių ligonines. Tokiu būdu toms įstaigoms užtikrinamas didesnis finansavimas. Kalbos apie geresnį gydymą nieko vertos, nes ir dabar apskričių medicininiai monstrai nesusitvarko su srautais ir GMP automobiliai važinėja ten atgal su pacientais. O dar blogiau, kad pacientai išleidžiami namo nakčia ir niekam nesvarbu, kaip jie parvyks namo. Toks nihilizmas nesuprantamas.

veryga

Bet A. Veryga, nesugebėjęs įveikti Seimo, nutarė pasinaudoti Covid19 situacija bei prisidengdamas rūpesčiu dėl pacientų ir koronaviruso sustabdymu, išleido įsakymą draudžiantį aukštos kvalifikacijos gydytojams dirbti keliose įstaigose. Tiesa, vėliau bandė išsukti uodegą ir teigė, jog įsakymas rekomendacinio pobūdžio.

Prienų ligoninės direktorė Jūratė Milaknienė yra teigusi, jog tokio įsakymo įgyvendinimas būtų pražūtingas įstaigai, nes priimti aukštos kvalifikacijos gydytojų visu etatu nėra ne tik galimybių, bet ir reikalo dėl mažų srautų.

Kodėl ministras taip stengiasi? Gal bando sau užsitikrinti darbo vietą po kadencijos pabaigos, o gal vykdo kieno nors užsakymą?

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti