Klaidos pakišo koją „Prienų“ krepšininkams ir Jeruzalėje

Gelbėkit vaikus

„Prienų“ krepšininkai Europos taurės turnyre patyrė trečiąjį pralaimėjimą. Šį kartą komanda išvykoje 13 taškų skirtumu nusileido „Hapoel – Migdal“ krepšininkams iš Jeruzalės (92:79).
Rungtynių pabaigai artėjant „Prienai“ turėjo 8 taškų deficitą (87:79), bet sugebėjo suklysti ir leido varžovams pelnyti dar 5 taškus.

Rungtynės prasidėjo sėkmingomis aikštelės šeimininkų atakomis ir jie pirmavo (3:0, 5:2). Tiesa, „Prienų“ krepšininkai po Gedimino Oreliko ir Artūro Milaknio taiklių metimų rezultatą išlygino (5:5). Deja, reikia konstatuoti, jog nors „Hapoel – Migdal“ komanda neblizgėjo savo žaidimu, „Prienų“ žaidėjai žaidė dar blogiau. Jau pirmame kėlinyje aikštelės šeimininkai turėjo 7 taškų pranašumą (25:18) ir tik A. Milaknio taiklus tritaškis bei Arno Labucko baudos metimas leido sumažinti skirtumą iki 4 taškų (25:21). Tokiu rezultatu ir pasibaigė pirmas kėlinys.
Antrame kėlinyje viena po kitos „Prienų“ klaidos leido „Hapoel – Migdal“ komandai vienu metu įgyti net 14 taškų persvarą (49:35). Ir vėl po A. Milaknio tritaškio komandas skyrė 10 taškų (49:39). Deja, eilinė  klaida gynyboje ir aikštelės šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 12 taškų skirtumu (51:39).
Trečiame kėlinyje „Prienų“ krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 8 taškų (62:54), bet vėl koją pakišo klaidos. Po trijų kėlinių Jeruzalės komanda pirmavo 16 taškų skirtumu (72:56).
Ketvirtame kėlinyje svečiai dar kartą solidžiai spurtavo ir sumažino skirtumą iki 7 taškų (74:67). Bet „Prienai“ vėl pradėjo klysti ir leido varžovams padidinti pranašumą iki 13 taškų (83:70).  Dar vienas prieniškių spurtas (87:79) pasibaigė tokiu pat scenarijumi – klaidomis (92:79).
„Prienams“ 18 taškų pelnė Siim Sanders Vene, 14 – Artūras Milaknis, 12 – Arminas Urbutis, 10 – ŽygimantasJanavičius.
Rungtynėse su „Hapoel – MIgdal“ komanda trūko Gintaro Kadžiulio ir Gedimino Oreliko solidesnio žaidimo. Pastarasis buvo sunkai atpažįstamas, nes buvo aiškiai matyti, jog  bijo mesti tritaškius.