Klaidos ir prarasti kamuoliai pirmose aštuntfinalio rungtynėse virto pralaimėjimu

Gelbėkit vaikus

IMGP8883

Kovo 20 d. Prienų KKSC krepšininkai žaidė RKL „B“ diviziono atkrintamųjų varžybų pirmąsias aštuntfinalio rungtynes su Mažeikių SM „Dubgiris“ komanda ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą (79:88). Aikštelės šeimininkai visas rungtynes buvo šiek tiek geresni ir po dviejų kėlinių susikrovė 8 taškų persvarą (42:34). Prienų KKSC bandymai perimti iniciatyvą nebuvo sėkmingi. Tiesa, po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, bet Pauliaus Ivanausko auklėtiniams perimti iniciatyvos taip ir nepavyko. Trečiasis kėlinys buvo sužaistas lygiosiomis (26:26), bet ketvirtajame aikštelės šeimininkai sugebėjo savo persvarą padidinti vienu tašku iki 9 (88:79).

Prienų KKSC komanda padarė 21 klaidą ir leido varžovams perimti net 13 kamuolių. Kaip jau tapo įprasta, rezultatyvumu išsiskyrė Arnas Tilindė (24 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 26 naudingumo balai) ir Gediminas Maceina (21 taškas, 21 naudingumo balas). 15 taškų Ernesto Mankausko sąskaitoje.

Šeštadienį Prienų KKSC krepšininkai savo arenoje antrą kartą susitiks su Mažeikių komanda.