•  

     

     

     

     

Klaidos ir pramesti „savi“ metimai – pralaimėjimo KMT rungtynėse Šiauliuose kaina

 

Martynas Varnas (Nr.3) buvo tikru komandos lyderiu KMT mače su „Šiauliais“

Martynas Varnas (Nr.3) buvo tikras komandos lyderis KMT mače su „Šiauliais“

kvitrina.com

Lapkričio 5 d. Prienų „CBet“ krepšininkai pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės serijos iš dviejų rungtynių mače su „Šiauliais“ vėl suklydo 20 kartų ir turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą (80:85). Šiaip komanda sužaidė neblogas rungtynes. Jautėsi komandinė ugnelė, kamuolys judėjo tarp žaidėjų, gerai krito tolimi metimai (12/23), bet pirmoje pusėje visiškai nevyko žaidimas varžovų baudos aikštelėje. Po didžiosios pertraukos situacija pasikeitė. Atakos tapo agresyvesnės, varžovai stabdė pražangomis, neblogai krito baudos metimai. Deja, klaidų gausa neleido komandai laimėti rungtynių. Abu centrai sužaidė prastokai, 3 kėlinius sau vietos aikštelėje negalėjo surasti Regimantas  Miniotas ir tik ketvirtajame pradėjo žaisti taip, kaip ir moka. Ir nors šiandien Arnas Velička jau buvo su komanda (12 rezultatyvių perdavimų), jo neparuošti metimai glumina. Savo žaidimo ir pasitikėjimo savimi vis dar ieško Lukas Uleckas. Šiandien nustebino gan drąsus Ernesto Mankausko žaidimas, kuris leido pailsėti Arnui Veličkai. Šios dienos mače tikras komandos lyderis buvo Martynas Varnas (17 taškų, 3 perimti kamuoliai). 12 taškų pelnė Lukas Uleckas, bet suklydo net 8 kartus. Po 11 taškų pelnė Arnas Velička (4 klaidos, 12 rezultatyvių perdavimų), Regimantas Miniotas (7 atkovoti kamuoliai), Karolis Guščikas (5 atkovoti kamuoliai). 9 taškai Mindaugo Lukauskio sąskaitoje (3 iš 5 tolimų metimų).

 KMT „Šiauliai“ – „CBet“ 85:80 (20:19, 21:17, 19:26, 25:18)

 

Rungtynės prasidėjo geru gynybiniu Vaido Čepukaičio momentu, po kurio jau pirmoje atakoje Lukas Uleckas įsūdė tritaškį (0:3). Dar vienas Martyno Varno tolimas metimas ir „CBet“ įgijo 4 taškų pranašumą (2:6).  Varžovai apsikeitė taikliais metimais (4:8), Arnas Velička pataikė tritaškį ir Prienų komanda pirmavo 7 taškais (4:11). Deja, per minutę prieniškiai sugebėjo 2 kartus suklysti, per vieną ataką nepataikyti 3 metimų ir aikštelės šeimininkai išlygino rezultatą (11:11). Tiesa, po Karolio Guščiko ir Martyno Varno metimų „CBet“ vėl įgijo 4 taškų persvarą (11:15). Skylaras Spenceris „kalė“ iš viršaus (14:17), o „Šiauliai“ paėmė minutės pertraukėlę,  po kurios Prienų komanda įžengė į klaidų ir prastų metimų zoną. Tai padėjo „Šiauliams“ ne tik išlyginti rezultatą, bet ir persverti jį savo naudai (20:19). Toks rezultatas liko ir po pirmojo kėlinio, nes Skylaras Spenceris sugebėjo gauti pražangą puolime.

Dvi minutes antrajame kėlinyje nei vienai komandai nepavykdavo pelnyti taškų. Vaidas Čepukaitis sugebėjo pelnyti taškus (20:21), bet aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 4:0 (24:21). Arnas Velička pataikė tolimą metimą (24:24). Ir vėl Prienų krepšininkus užpuolė klaidos, o varžovai šoktelėjo į priekį (29:24). Du taškus pelnė Lukas Uleckas (29:26). Skylaras Spenceris blokavo metimą, bet tai neišgelbėjo komandos nuo 2 taškų (31:26). Arno Veličkos ir Mindaugo Lukauskio tolimi metimai leido komandai išeiti į priekį (31:32). Deja, aikštelės šeimininkai spurtavo 7:0 ir įgijo 6 taškų persvarą (38:32). Po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai pirmavo 5 taškais (41:36).

Trečiasis kėlinys prasidėjo Vaido Čepukaičio ir Luko Ulecko klaidomis. Mantas Šernius atšaukė centrą, o jo vietą  užėmė Karolis Guščikas, kuris dvi atakas iš eilės gavo galimybę mesti 5 baudas. Visos jos buvo tikslios (43:41). Pagaliau pataikė Regimantas Miniotas ir rezultatas lygus (43:43). Kėliniui įpusėjus aikštelės šeimininkai vėl pirmavo 4 taškais (51:47). Dar po minutės komandas skyrė 5 taškai (54:49). Karolis Guščikas pataikė 2 taškus, Vaidas Čepukaitis sumetė 3 baudas irš keturių ir išlygino rezultatą (54:54). Aikštelės šeimininkai išnaudojo „CBet“ žaidėjų klaidas ir įgijo 4 taškų persvarą (58:54). Du iš eilės Mindaugo Lukauskio tritaškiai ir jau pirmauja Prienų komanda (58:60). „Šiauliai“ išlygino rezultatą, bet tašką kėlinyje padėjo Martynas Varnas ir „CBet“ po trijų kėlinių išsiveržė į priekį (60:62).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Arno Veličkos netaikliu metimu ir klaida perduodant kamuolį. Visgi, po Martyno Varno taiklių baudos metimų ir dviejų tolimų metimų Prienų komanda jau turėjo 8 taškų pranašumą ( 62:70). Deja, po gerų atkarpų „CBet“ žaidėjai vėl atsidūrė  klaidų zonoje ir leido varžovams išlyginti rezultatą (70:70).  Kėliniui įpusėjus po Luko Ulecko pataikyto tritaškio Prienų komanda vėl išėjo į priekį (70:73). Paskui prasidėjo virtinė gerų momentų, blokų gynyboje ir prastų puolime. Arnas Velička pradėjo mėtyti tolimas „plytas“ ir varžovai sumažino skirtumą iki vieno taško (74:75). Regimantas Miniotas pataikė tritaškį (74:78). Likus iki rungtynių pabaigos kelioms minutėms „CBet“ pirmavo 4 taškais (76:80). Deja, per likusį laiką aikštelės šeimininkai pataikė du tritaškius, o iniciatyvą parodęs Arnas Velička prametė tolimą metimą ir gavo bloką, o „Šiauliai“ šventė pergalę rezultatu 85:80.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti