Klaidos ir neišnaudotos progos virto skaudžiu pralaimėjimu

Rugsėjo 18 d. Birštono miesto stadione buvo sužaistos AAFF čempionato rungtynės tarp „Birštono SC“ ir „Centro“ (Alytus) komandų.

Jau penktąją rungtynių minutę į aikštelės šeimininkų vartus po klaidos viduryje aikštės krito pirmasis įvartis (0:1). Po dešimties minučių „Birštono SC“ vartuose atsidūrė dar vienas kamuolys (0:2).

Tiesa, nors pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai praleido du įvarčius, jų galėjo būti dar tiek, bet varžovai paskutinėse atakų stadijose buvo netikslūs.

Antrąjį kėlinį „Birštono SC“ futbolininkai pradėjo aktyviai ir jau 5-ąją kėlinio minutę turėjo progą pelnyti įvartį, bet Donato Dainausko smūgis buvo netikslus. Visgi, po dešimties minučių Gintaro Pilikausko pastangos varžovų baudos aikštelėje virto įvarčiu (1:2).

Dar po 4 min. Donatas Dainauskas gavo šimtaprocentinę progą išlyginti rezultatą, bet po Gintaro Pilikausko perdavimo sugebėjo nepataikyti į tuščius vartus.

Užtat varžovai po eilinio kampinio nukreipė kamuolį tiesiai į vartus (1:3).  Ketvirtas kamuolys krito į aikštelės šeimininkų vartus po visiškai subyrėjusios gynybos.

Tiesa, kėlinio pabaigoje Laurynas Urbaitis sėkmingai sužaidė varžovų baudos aikštelėje ir nukreipė kamuolį į „Centro“ vartus (2:4).

Deja, daugiau aikštelės šeimininkai nieko nuveikti nesugebėjo ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 2:4.