Klaidos ir beviltiškai pralaimėta kova po krepšiais neleido „CBet“ krepšininkams rimčiau pasipriešinti „Rytui“

IMGP9386

Šeštadienį Prienų „CBet“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Vilniaus „Rytu“. Tikėtis Vilniuje pergalės, atsižvelgiant į dabartinį „CBet“ žaidimo lygį , buvo naivu. Bet visada norisi matyti kovą dėl kiekvieno kamuolio. Deja, kaip jau tapo įprasta, komanda klydo beviltiškai daug (24). Pridėjus pralaimėtą kovą po krepšiais (28/40) tampa aišku, kas laimėjo šiose rungtynėse. „Rytas“ šventė įtikinamą pergalę rezultatu 88:64 (26:15, 14:16, 26:15, 22:18).

IMGP9291

Tiesa, po blankokos pradžios (0:8) po dviejų tritaškių (Arnas Velička, Kerras Kriisa) komandas skyrė 3 taškai (11:8). Deja, per likusį laiką „Rytas“ susikrovė 11 taškų persvarą (26:15). Antrajame kėlinyje Prienų komandai pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą ir po dviejų kėlinių „Rytas“ pirmavo 9 taškais (40:31).

Po didžiosios pertraukos išryškėjo aikštelės šeimininkų dominavimas rungtynėse. Trečiajame kėlinyje „Rytas“ padidino savo pranašumą iki 24 taškų (64:40), o po trijų kėlinių pirmavo 20 taškų skirtumu. Jaunasis Kerras Kriisa kėlinio pabaigoje pataikė tritaškį (66:46).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas sumažėjo iki 16 taškų (78:62), bet rungtynių pabaiga priklausė aikštelės šeimininkams ir jie vėl padidino savo persvarą iki 24 taškų (88:64).

Prienų komandoje po 12 taškų  pelnė Kerras Kriisa (6 rezultatyvūs perdavimai), Karolis Guščikas ir Skylaras Spenceris (8 atkovoti kamuoliai).

Po eilinio pralaimėjimo „CBet“ nukrito į šeštąją turnyrinės lentelės vietą.