KKSC-98 futbolininkai čempionatą pradėjo pralaimėjimu

Rugsėjo 9 d. Prienų Paprienės stadione buvo sužaistos Lietuvos jaunių (1998) I lygos III pogrupio čempionato rungtynės tarp Prienų KKSC-98 ir Kėdainių FK „Nevėžis“ komandų.
Deja, čempionatą prieniškiai pradėjo pralaimėjimu.
Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 2:0. Aikštelės šeimininkai dar pirmame kėlinyje rezultatą sušvelnino (1:2). Įvartį pelnė Domas Bunevičius.
Antrame kėlinyje prieniškiai pradėjo žaisti aktyviau, bet varžovai kontratakomis padidino skirtumą iki 3 įvarčių (1:4). Visgi prieniškių aktyvumas davė naudos. Edvinas Vaitmanas sumažino atsilikimą iki dviejų įvarčių (2:4), o Ernesto Vilko įvartis įžiebė viltį, jog galima išvengti pralaimėjimo (3:4). Prieniškiai suskubo atakuoti, bet vėl po eilinės varžovų kontratakos praleido įvartį į savo vartus (3:5).
Prieniškių vartuose stovėjo aikštės žaidėjas, nes pagrindinis komandos vartininkas dar ne pilnai išgydęs rankos traumą.
Ir dar. Į rungtynes neatvyko LFF skirtas teisėjas ir tai jau ne pirmas kartas. Rungtynėse teisėjavo kėdainiškiai.

Taip pat skaitykite

4 komentarai

  1. xxx

    Nupušę ar buratinai, bet gėda kai rašai komentarus pats nepasirašęs vardo. Na, o tiesos nenuneigsi, kad vaikai vyresni nereikia lankyti varžybų visi mato iš nuotraukų(Igną, Domą,Edviną ir k. t). Ir dar drįsti oficialiai rašyti. Negalvok, kad kaip tu visi sukčiai :):):)

    Atsakyti
  2. AS

    Kolegos, Jus kaip suzinosite viska tada rasykite. Pirmiau savo kiemus issivalykit po to lokit. Ar neturit ka veikt, o jei toki labai drasus tai parasykit savo vardus, ateikit i varzybas ir pasakykit savo komentarus o ne nesamones rasykit. Geda kai rasot neteisybe apie gimimo metus ir juodinat trenerius kurie dirba su jusu vaikais. Nepykit bet Nupuse matomai Jus ir man geda uz jus buratinai :D

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti