KKSC-2001 įveikė kėdainiečius, bet pralaimėjo kauniečiams

Penktame Lietuvos vaikų Kauno zonos ture Prienų KKSC-2001 futbolininkai (treneris G. Budrikas) įtikinamai įveikė Kėdainių „Antaros“ komandą ir beviltiškai pralaimėjo Kauno FM „Tauras I“ komandai.

Rungtynėse su „Antara“ prieniškiai jau po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0. Antrame kėlinyje KKSC-2001 komanda padidino savo pranašumą iki 4 įvarčių (5:1). Įvarčius pelnė Tomas Karpuška (2) ir Lukas Valukonis (3).

Rungtynėse su Kauno FM „Tauras I“ komanda Prienų futbolininkai patyrė visišką fiasko: pralaimėjo 1:8. Paguodos įvartį įmušė Elvinas Žemaitis.

Deja, būtent rungtynėse su Kauno futbolininkais traumą gavo L. Valukonis. Jaunasis futbolininkas ne tik nepaliko aikštės šiose rungtynėse, bet žaidė ir kitose bei įmušė tris įvarčius.

Po varžybų buvo nustatyta, jog Lukui lūžo ranka: ant jos užmynė Kauno komandos žaidėjas. Prienų ligoninėje jaunajam futbolininkui buvo suteikta tinkama pagalba.