•  

     

     

     

KK „Prienai“ potencialių rėmėjų susitikime su Prienų rajono savivaldybės meru: „Kartu galima daug ką nuveikti“

4prienaiarena

Karolis Urba
kvitrina.com

Liepos 20 d. Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas susitiko su potencialiais  krepšinio klubo „Prienai“ rėmėjais, kurie kartu su savivaldybe gali pradėti pasiruošimą naujajam sezonui ir sudėties komplektavimui.

Portalo žiniomis, jei Savivaldybės taryba išlaikys prieš keletą metų duotą pažadą remti LKL žaidžiančią komandą ir sezonui skirti 250000 eurų, tai naujieji potencialūs rėmėjai ir seni klubo bičiuliai taip pat įneštų 250000 eurų ir bendra suma siektų apie 500000 eurų.

Klubo direktorius Adomas Kubilius teigė, jog tai biudžetas, kuris užtikrina komandos komplektaciją, kurioje planuojama turėti daug jaunų perspektyvių krepšininkų iš Lietuvos ir užsienio.

Meras A. Vaicekauskas susitikimą su rėmėjais įvertino pozityviai ir pasakė, jog pokalbio dalyviai supranta įsipareigojimų svarbą.

Tiesa, savivaldybės vadovas pabrėžė, jog visa informacija apie pokalbį bus pateikta Tarybos nariams ir nuo jų priklausys galutinis sprendimas,  bet jam asmeniškai išsakytos klubo rėmėjų mintys imponavo atsakingumu.

Taip pat meras pasakė, jog iš numatomo biudžeto 100000 eurų turi būti skirta klubo skolų padengimui bei peržiūrėtas ir sustiprintas klubo valdymas.

Neabejotinai keisis komandos strategas ir numatoma, jog tai bus vietinis treneris. Su komanda lieka dirbti fizinio pasirengimo treneris ir gydytojas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti