Ketvirtojo kėlinio pradžioje prarasta iniciatyva kainavo labai daug – dar vieną pralaimėjimą

IMGP9571

Lapkričio 21 d. Prienų „CBet“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda, kuri prieš 20 d. pirmajame šių komandų susitikime kaip reikia pamokė Manto Šerniaus auklėtinius (89:104).

Būtent dėl įvykių mėnesio pradžioje šios rungtynės turėjo dvigubą svarbą. Ir rungtynių pradžia parodė, kad „CBet“ vyrukai pasiryžę kovoti dėl pergalės.

Deja, tris kėlinius pirmavę prieniškiai ketvirtajame prarado iniciatyvą ir leido varžovams pabėgti (73:82). Toks atsipalaidavimas kainavo pergalę, nes, nors komanda grįžo į žaidimą ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų (90:92), išgelbėti rungtynių nepavyko. Patirtas apmaudus pralaimėjimas rezultatu 96:99 (26:17, 25:25, 25:25, 24:32).

Pasiekti pergalės nepadėjo ir tai, jog net penki „CBet“ žaidėjai pelnė 11 ir daugiau taškų. Rezultatyviausias buvo Marquis Wright. Jo sąskaitoje 25 taškai. Po traumos į rikiuotę grįžęs Mindaugas Sušinskas pelnė 17 taškų, Tomas Digbeu – 15, Regimantas Miniotas – 13, Dominykas Domarkas – 11.

Pirmojo kėlinio pirmoje pusėje žaidimas buvo apylygis (9:7), bet antroje Prienų krepšininkai perėmė iniciatyvą ir po Dominyko Domarko bei Regimanto Minioto tritaškių įgijo 8 taškų persvarą (17:9). Toks scenarijus privertė Pasvalio komandą imti minutės pertraukėlę, bet „CBet“ krepšininkų tai neišmušė iš vėžių ir po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai turėjo 9 taškų persvarą (26:17). Todėl ne tik rezultatas, bet ir žaidimas teikė vilčių.

Antrajame kėlinyje po Tomo Digbeu baudos metimų aikštelės šeimininkai padidino skirtumą iki 13 taškų (39:26). Deja, likus iki kėlinio pabaigos apie 2 minutėms, komandas skyrė jau tik 7 taškai (42:35), o po dviejų kėlinių iš dviženklio pranašumo „CBet“ išsaugojo 5 taškų persvarą (47:42).

Kai trečiajame kėlinyje Einaras Tubutis baudų metimais padidino pranašumą iki 9 taškų (56:470, atrodė, kad komanda vėl atrado savo veidą. Bet tik atrodė.

Labai greitai iš persvaros teliko vienas taškas (63:62). Manto Šerniaus paimta minutės pertraukėlė šį kartą padėjo atsiimti iniciatyvą, nors Pasvalio komanda jau buvo išėjusi į priekį (63:64). Mindaugo Sušinsko iš eilės pelnyti 5 taškai leido prieniškiams išsaugoti penkių taškų pranašumą (72:67). Ketvirtojo kėlinio pradžia  virto juodąja atkarpa. Svečiai ne tik panaikino atsilikimą, bet ir įgijo 9 taškų persvarą (73:82).

Ir tik tada Prienų komanda pradėjo rodyti atsigavimą. Marquis Wright ėmėsi iniciatyvos ir pelnė 6 taškus iš eilės (79:85). Regimantas Miniotas dar sumažino atsilikimą (82:85). Likus iki rungtynių pabaigos apie 1,5 min. komandas skyrė 2 taškai (90:92). Deja, bet perimti iniciatyvos Manto Šerniaus auklėtiniams nepavyko. Tiesa, pačioje kėlinio pabaigoje komanda gavo šansą išlyginti rezultatą, bet surengti rezultatyvios atakos per 3 sek. nepavyko (96:99).