Ketvirtajame kėlinyje subyrėjęs „Vytautas“ neprilygo „Neptūnui“

Gruodžio 27 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai žaidė Klaipėdoje „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su „Neptūno“ komanda. Deja, be Egidijaus Dimšos ir Eigirdo Žukausko „Vytauto“ komandai neužteko jėgų visoms rungtynėms. Ketvirtajame kėlinyje komanda subyrėjo ir rungtynės buvo pralaimėtos 21 taško skirtumu (83:104).

Tiesa, Virginijaus Šeškaus auklėtiniai stengėsi ir du kėlinius sėkmingai stabdė „Neptūno“ puolimą (26:23, 27:21). Maža rotacija nuvargino pagrindinius žaidėjus, nesuveikė „Vytauto“ tolimoji artilerija ir po pertraukos Virginijaus Šeškaus auklėtinių jėgos užgeso. Pralaimėjimas, po kurio netgi emocingasis „Vytauto“ strategas nelabai peikė savo auklėtinius.

Keturi Prienų-Birštono žaidėjai pelnė po dviženklį taškų kiekį: Edvinas Šeškus ir Martynas Linkevičius – po 18, Tomas Dimša – 17, Regimantas Minotas – 15.

IMGP5583

Prienų-Birštono „Vytautas“ rungtynes pradėjo dviem klaidomis ir aikštelės šeimininkai iškart įgijo 4 taškų persvarą (4:0). Tomas Dimša susitvarkė varžovų baudos aikštelėje, pelnė dvitaškį ir realizavo uždirbtą baudos metimą (4:3). „Neptūnas“ šovė atgal 4:0 (8:3). Po Justo Sinicos gautos techninės pražangos Klaipėdos komanda pirmavo 6 taškais (13:7). Tiesa, Justo tritaškis sumažino  svečių atsilikimą iki 2 taškų (14:12). Nors pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai kontroliavo žaidimo eigą ir visą laiką pirmavo, bet Virginijaus Šeškaus auklėtiniai neleido „Neptūnui“ pabėgti, ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė 3 taškai (26:23).

Antrojo kėlinio pradžioje Edvinas Šeškus baudos metimais sumažino skirtumą iki vieno taško (26:25). Visgi, žingsnis po žingsnio aikštelės šeimininkai pradėjo tolti ir kėliniui įpusėjus jau pirmavo 9 taškais (40:31). Dar po kelių minučių komandas jau skyrė 16 taškų (47:31). Bet „Vytauto“ vyrai ir šioje situacijoje nepasimetė. Regimantas Miniotas pelnė dvitaškį, Tomas Dimša tritaškį ir skirtumas sumažėjo iki 11 taškų (47:36). Po dviejų kėlinių „Vytauto“ deficitas buvo 9 taškai (53:44).

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pradėjo pataikyti iš tritaškių zonos ir kėlinui įpusėjus įgijo 21 taško panašumą (71:50). Bet „Vytauto“ komanda dar sykį spurtavo ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 12 taškų (77:65). Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai pirmavo 14 taškų skirtumu (79:65).

Deja, ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ pasinaudojo „Vytauto“ tyla ir padidino skirtumą iki 28 taškų (96:70). Kai rungtynių baigtis jau buvo aiški, Prienų-Birštono krepšininkai sugebėjo laimėti 2,5 minučių atkarpą 15:8 ir sumažino atsilikimą iki 21 taško (104:83).