Ketvirtajame kėlinyje pabudusi „Guosta“ triumfavo pratęsime

_IGP0641

Spalio 29 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė išvykos rungtynes Kaune su KA „Snaiperio“ komanda. Antrą dieną iš eilės „Guostos“ komandoje buvo tik septyni žaidėjai. Karolio Abramavičiaus auklėtiniai beveik visas rungtynes buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje. Po pirmojo kėlinio „Guostos“ taškų deficitas buvo 6 taškai (22:16), po dviejų – 12 (48:36), po trijų – 21 (67:46). Ir tik ketvirtajame kėlinyje Stakliškių krepšininkai pabudo ir pradėjo rungtynių gelbėjimo žygį. Ir jiems tai pavyko. Kėlinys buvo laimėtas 21 taško skirtumu ir pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė taikiai (77:77).
Pratęsimo metu toliau karingai nusiteikę „Guostos“ krepšininkai nutiesė kelią laimėjimui ir iškovojo sunkią, bet labai svarbią pergalę rezultatu 87:97 (22:16, 26:20, 19:10, 10:31, 10:20).
Ir vėl aikštelėje šėliojo Tadas Padegimas (24 taškai, 10 atkovotų kamuolių) ir Edgaras Rupeika (23, 11). Dovydas Šemeklis ir Renaldas Simanavičius pelnė po 16 taškų.