Ketvirtajame futbolo čempionato ture – bekompromisinės kovos ir sunkios favoritų pergalės

IMGP9126

Birželio 15 d. Paprienės stadione buvo sužaistas ketvirtasis Prienų rajono futbolo čempionato turas. Čempionato lyderiai FK „Prienai“ futbolininkai nežaidė, nes kitą dieną jų laukė LFF III lygos rungtynės Kėdainiuose.

Pirmos į aikštę išbėgo „Ringio“ ir „Kalniečių“ komandos. Mačas buvo įtemptas. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai (1:1). Antrajame kėlinyje abi komandos turėjo progų įmušti įvarčių, bet tai pavyko padaryti tik „Ringiui“ ir tik vieną kartą (2:1). Balbieriškio komanda iškovojo antrąją pergalę ir su 7 taškais pakilo į trečiąją vietą.

„Ąžuolo“ futbolininkai, nors sunkiai, bet sugebėjo įveikti ambicingą „Jiezno“ komandą. Tiesa, jiezniškiai pirmi įmušė įvartį, bet rungtynes rezultatu 3:2 laimėjo „Ąžuolo“ septintukas ir pakilo į antrąją vietą.

„Stadiono“ futbolininkai egzaminavo Veiverių „Pozityvus“ vyrus. Po pirmojo kėlinio, kaip ir kitose rungtynėse, rezultatas buvo 1:1. „Stadiono“ komanda savo pranašumą įrodė antrajame kėlinyje ir laimėjo mačą rezultatu 3:1.

Po keturių turų čempionate lyderio poziciją toliau išlaiko FK „Prienai“.
Trys komandos surinko po 7 taškus, trys – po vieną tašką.