•  

   

   

   

   

Kęstutis Palionis: „Būdami opozicijoje nuveiksime daugiau“

TS-LKD partijos Prienų skyriaus pirmininkas Kęstutis Palionis, paprašytas atsakyti į keletą klausimų dėl šios partijos Tarybos narių dalyvavimo ar nedalyvavimo valdančiojoje koalicijoje, pasakė, jog skyriaus taryba yra vienareikšmiai pasisakiusi prieš dalyvavimą valdančiojoje koalicijoje ir šiuo metu abu Tarybos nariai vykdo šį nurodymą. K. Palionis patikino, jog skyriaus taryba nėra delegavusi nė vieno savivaldybės Tarybos nario į jokias daugumas. Konservatorius taip pat pasakė, jog su juo, kaip skyriaus pirmininku, niekas nekalbėjo apie galimą bendradarbiavimą, kuriant valdančiąją daugumą.
Tiesa, ketvirtadienį rinksis konservatorių skyriaus taryba, kuri svarstys ir minėtą klausimą.
Vis tik K. Palionio manymu, būdami opozicijoje konservatoriai nuveiks daugiau, negu būdami valdančiojoje koalicijoje. Paprašytas pakomentuoti šį teiginį, jis atsakė, jog reikia galvoti apie kitos Tarybos kadencijos rinkimus, o neišnykti tarp valdančiųjų.

Vacys Staknys

Taip pat skaitykite

13 komentarai

 1. zmonems

  Beje, zmones balsavo uz ji ir balsuos. Ir i taryba pateko, viskas ten gerai, norintiems savo zodziais pakenkti noriu priminti, kad yra toks vienas teises aktas, kuris reglamentuoja, kad savivaldybės tarybos nario pareigos nesuderinamos su tos savivaldybės politinio pasitikėjimo valstybės tarnautojo pareigomis. Jums sakyciau ne vieta politikoje, jeigu tokiu dalyku nesuprantate. Lietuva teisine valstybe, kad ir kaip jus noretumete apeiti istatymus, TS-LKD jums tikrai buvo ne vieta, laisvai galite perbegti i kitas partijas.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti