„Kelias, tiesa ir gyvenimas“

20190515_070433

Gegužės 15 d. į Jiezno gimnaziją  sugužėjo gražus būrelis 5–10 kl. mokinių. Keliai iš Išlaužo, Stakliškių, Prienų „Ąžuolo“, Šilavoto ir Veiverių Tomo Žilinsko mokyklų juos atvedė į Jiezną, nes čia vyko rajoninė meninio skaitymo šventė dvasine bei religine tematika. Ji buvo sumanyta siekiant skatinti mokinius domėtis dvasine bei religine literatūra, ugdyti jų dvasingumą, kūrybiškumą, originalumą, pagarbą Dievui ir artimui.

Renginį pradėjo vedėjai Miglė ir Mantas, kuriems rūpėjo atrasti atsakymus į gyvenimo prasmės ir teisingo kelio pasirinkimo klausimus. Kaip surasti tą vienintelį kelią, kuris veda į laimę?

Atsakymo kiekvienas ieškojome skaitovų pasirinktuose tekstuose. Populiariausi autoriai buvo Lacrima, Br. Ferrero, B. Brazdžionis. Kiekvienas mokinys scenoje uždegė draugystės žvakelę, o skaitomu kūriniu ar jo ištrauka stengėsi įžiebti klausytojų susidomėjimą. Vieniems, daugiau patyrusiems, tai sekėsi geriau, kitiems trukdė jaudulys.

Jaudulį ramino ir pakilios nuotaikos šventei suteikė Jiezno vaikų muzikos mokyklos mokinių  atliekamos dainos ir instrumentiniai kūriniai.

20190515_082440

Pusantros valandos trukusį renginį padėkos žodžiais užbaigė Prienų švietimo pagalbos centro metodininkė Danguolė Damijonaitytė. Kartu su padėkos raštais visiems šventės dalyviams buvo įteiktos simbolinės Jiezno gimnazijos mokinių pagamintos pėdutės. Jas įteikdami renginio vedėjai linkėjo, kad pėdutės vestų tiesos ir šviesos keliu.

 

Jiezno gimnazijos dorinio ugdymo mokytojos

I. Skulsčienė ir  A. Lisauskienė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti