Kauno krepšinio lygoje

Kauno krepšinio „A“ lygoje rungtyniaujančios „Rūdupio-KKSC“ ir „BC Jazz & Diremta 2“ komandos antrame ture pirmoji pralaimėjo, o antroji iškovojo pergalę.

Prieniškiai dramatiškoje kovoje turėjo pripažinti „LSU Baltai“ krepšininkų pranašumą. Rungtynes „Rūdupio-KKSC“ komanda pradėjo nerūpestingai ir po pirmojo kėlinio turėjo 11 taškų deficitą (21:10). Tiesa, antrame kėlinyje prieniškiai atsakė dar galingesniu spurtu ir po dviejų kėliniu net pirmavo (32:33). Trečiame kėlinyje Prienų krepšininkai padidino persvarą iki 2 taškų (49:51), bet ketvirtame nesugebėjo jo išlaikyti ir turėjo pripažinti kauniečių pranašumą (72:74).

Šarūnas Stiklakis ir Mantas Gūžys pelnė po 17 taškų, Karolis Aldakauskas ir Domantas Šeškus – po 12.

„BC Jazz & Diremta-2“ krepšininkai atkaklioje kovoje įveikė „Sporto manijos & Ekodoros“ komandą. Visas rungtynes kova vyko taškas į tašką. Taip jau atsitiko, jog rungtynėse nugalėjo būtent ta komanda, kuri laimėjo pirmąjį kėlinį. BC „Jazz“ vyrukai pirmame kėlinyje sugebėjo įmesti dviem taškais daugiau (23:21), o tai ir lėmė rungtynių baigtį, nes kitus kėlinius komandos sužaidė taikiai (23:23, 23:23, 20:20). Tai buvo pirmoji BC „Jazz“ komandos pergalė KKL čempionate (89:87).

Kauno krepšinio „C“ lygoje žaidžiančios mūsų krašto komandos iškovojo vieną pergalę ir patyrė du pralaimėjimus.

Pirmąją pergalę čempionate iškovojo „Birštono SC-Olimpo“ komanda. Birštono jaunimas sutriuškino „Rokų keramikos“ komandą (89:64). Varžovai priešinosi tik pirmame kėlinyje, kuris pasibaigė taikiai (15:15). Kituose kėliniuose Birštono krepšininkų pranašumas buvo akivaizdus (29:13, 23:21, 22:15).

Osvaldas Brazdžionis pelnė 26 taškus, Mindaugas Knašys – 14, Martynas Drazdauskas – 10, Tadas Muliūnas – 9 (16 atkovotų kamuolių).

Jau trečią nesėkmę patyrė Veiverių „Amberis“. Šį kartą veiveriškiai 63:103 pralaimėjo „Forto Amicus -Diktum“ komandai. Varžovų pranašumas buvo akivaizdus, bet komanda kovojo iki rungtynių pabaigos.

Povilas Glaniauskas pelnė 16 taškų, Vytautas Bereiša – 12, Saimonas Pažėra – 12.

Antrąjį pralaimėjimą čempionate patyrė „Vėjo“ krepšininkai, neatsilaikę prieš „Šernų“ komandą. Ypač prastai buvo sužaistas antrasis kėlinys (11:21), o tai ir tapo pralaimėjimo priežastimi. Po dviejų kėlinių prieniškiai turėjo 12 taškų deficitą (25:37), trečiame skirtumą pavyko sumažinti iki 3 taškų (39:42), bet ketvirtas kėlinys nenusisekė ir rungtynės buvo pralaimėtos (53:60).

Aleksandras Marchockis pelnė 16 taškų, Žilvinas Mikušauskas – 11, Tomas Kavaliauskas – 11.