„Kašonys“ sutriuškino jaunimą, „Ernas“ nepasigailėjo „Stadiono“

kasonysRugsėjo 27 d. PFL „Nemuno“ čempionate buvo sužaistos dvejos rungtynės.

Dėl prizinių vietų kovojanti Birštono „Erno“ komanda po pralaimėjimo „Ąžuolui“ visą pyktį išliejo ant Prienų „Stadiono“ futbolininkų.
„Erno“ komanda dominavo aikštelėje ir pirmajame kėlinyje į varžovų vartus įmušė 3 įvarčius, „Stadiono“ – vieną.  Antrajame kėlinyje futbolas tapo atviresnis. Pasipylė ir daugiau įvarčių. Birštono futbolininkai dar penkis kartus džiaugėsi pelnytais įvarčiais. Tiesa, „Stadiono“ vyrai dar vieną prestižo įvartį įmušė rungtynių pabaigoje  (8:2).

Antrosiose rungtynėse susitiko „Kašonių“ ir „KKSC – Tango/Pizza“ komandos. Šį kartą stipresni buvo kašoniškiai, kurie įtikinamai laimėjo rungtynes. Jau po pirmojo kėlinio „Kašonių“ komanda pirmavo 3:0, antrajame įmušė dar du įvarčius (5:0). Po šios pergalės „Kašonių“ komanda pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.