Kašonių bibliotekoje profesinės šventės proga prisiminti mokytojai

Spalio 8-ąją, minėdamos Mokytojų dieną, Kašonių bendruomenė ir biblioteka sukvietė šioje seniūnaitijoje gyvenančius ir su Kašonių bendruomene bendradarbiaujančius dar tebedirbančius ir jau išėjusius į užtarnautą poilsį mokytojus.

Bendruomenės tarybos narė ir renginio vedėja Romutė Kandrotienė išreiškė visų susirinkusiųjų į šventę nuomonę: ,,Mama ir mokytoja – mūsų visų gyvenimo pradžia. Visi prisimename tą dieną, kada drebančia širdele atėjome į pirmąją klasę ir mokytoja mus nuvedė į suolą, kada išmokome pirmąją raidę.”

Mokytojos Romutės vadovaujami bendruomenės vaikai paruošė programėlę, kurios metu gražiausius, skambiausius posmus ir dainas skyrė mokytojoms. Renginį vedantys vaikai kalbino mokytojus, uždavinėjo jiems įvairius klausimus ir užduotis, kvietė kartu dainuoti ir šokti. Interviu metu vaikai sužinojo, kad daugiausiai rugsėjo pirmosios skambučių – per 47 – girdėjo Aldona Kizalavičienė ir Marijona Kondrotienė, kad bendruomenės pirmininkas Dalius, atėjęs į pirmąją klasę, neatpažino rašytinės a mažosios, kad mokytoja Živilė svajojo visai ne apie mokytojo profesiją, o mokytoja Romutė kuria ir skaito ausiai mielas eiles. Mokytojai dalijosi prisiminimais apie savo metus mokyklos suole, lygino ankstesnius mokyklos metus su dabartiniais. Mokytojams vaikai įteikė savo rankomis gamintas dovanėles.

Pedagogus su švente sveikino, rožėmis apdovanojo, daug sveikatos, laimės ir meilės sau bei šalia esantiems palinkėjo Kašonių bendruomenės pirmininkas ir seniūnaitis Dalius Kabašinskas. Jis padėkojo rėmėjoms Laimutei Butkienei ir Ramutei Dumalakienei.

Į klausimą, kodėl kašoniškiai taip gerbia savo mokytojus, bendruomenės pirmininkas Dalius atsakė: ,,Mūsų mokytojai yra patys šauniausi, o apie jų darbo kokybę kalba ne žodžiai, o darbai. Mokytojai – nuolatiniai pagalbininkai ir dalyviai įvairiose šventėse, varžybose, žygiuose, edukaciniuose užsiėmimuose“.

Mieli mokytojai, tegu sunkus, bet prasmingas darbas jums teikia kuo daugiau džiaugsmo!

 

Danutė Bajorienė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti