Kašonių bibliotekoje paminėta Advokatūros savaitė

Nuo 2013 m. gruodžio 3‒11 dienomis minima Advokatūros savaitė. Advokato profesija yra, ko gero, populiariausia iš visų teisininkų profesijų.

Advokatūros savaitės metu vienai dienai į savo gimtąsias vietas grįžo advokatė Laima Kizalavičiūtė-Radvickienė, kilusi iš Jiezno. Gruodžio 5 d. Kašonių bibliotekoje ji ne tik pristatė savo profesiją ir supažindino su Lietuvos teisinės sistemos veikimo principais, bet ir suteikė nemokamas teisines konsultacijas gausiai susirinkusiems kašoniškiams, konsultavo individualiai. Gyventojai buvo konsultuojami šeimos, darbo, paveldėjimo, nekilnojamojo turto, vartotojų teisių apsaugos bei civilinės, administracinės ir baudžiamosios teisės klausimais.

IMG_0302

Džiaugiuosi, kad advokatė L. Radvickienė noriai sutiko teikti nemokamas teisines konsultacijas Kašonių bendruomenės žmonėms, taip primindama, kad advokatai dirba žmogaus ir jo teisėtų interesų labui. Laiku suteikta teisinė pagalba gali padėti išvengti daugelio problemų ateityje, o advokatas jau seniai nebėra tik teisininkas – jis ir patarėjas, taikintojas, psichologas.

 

 

Bibliotekininkė Danutė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti