Kašonių bendruomenės vaikai pasiruošė sveikinti mokytojus

Gelbėkit vaikus

Jau antri metai Mokytojų dienos išvakarėse Kašonių bibliotekoje renkasi bendruomenės vaikai, kuriuos bibliotekininkė pakviečia pasigaminti dovaną mokytojui. Šiais metais jiems į pagalbą atėjo bendruomenės narės, geros vaikų draugės, liaudies meistrė Laimutė Butkienė ir mokytoja Romutė Kandrotienė. Laimutė pasiūlė ant akmenukų parašyti mokytojui palinkėjimą ir jį papuošti.

Šiam darbui prireikė akmenukų, dažų, teptukų, geros nuotaikos, drėgnų servetėlių (po piešimo jos puikiai nuvalys rankas), laikraščio (jais išklojome stalo paviršių). Apie valandą padirbėję vaikai džiaugėsi savo rezultatu. Beliko gražiai įrišti.

Mokytoja Romutė su vaikais paruošė įdomią programėlę, kurią Kašonių bibliotekoje parodys mokytojams jų profesinės šventės proga.

Edukacinį užsiėmimą stebėjo Kašonių bendruomenės pirmininkas Dalius Kabašinskas, kuris kartu su vaikais pertraukėlės metu šoko liaudies šokius. Baigiantis užsiėmimui Dalius pasidžiaugė, kad bendruomenės vaikai turiningai leidžia laisvalaikį, kurio metu ne tik nveikia kažką naujo, bet ir mokosi pagarbos, dėmesingumo, mandagumo. Dalius padėkojo mokytojai Romutei, liaudies meistrei Laimutei ir bibliotekininkei Danutei už bendruomenės vaikų užimtumą, o vaikus pavaišino šokoladais ir šviežiomis sultimis.

Kašonių bendruomenės vaikai mokytojus pasveikinti pasiruošę.

 

Danutė Bajorienė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti