Kaimo bendruomenės „Kašonys“ nariai nelaukia dovanų, o patys sau kuria įdomų gyvenimą ir gražią aplinką

468×60

IMGP3759

Povilas Reibutis
Seniai žinojau, kad Kašonyse gan aktyvūs žmonės, nes daug metų bendravau su šio kaimo komandos futbolininkais, kurie žaidė Prienų futbolo lygoje. O prieš savaitę, pamatęs skelbimą, jog Kašonyse vyks paplūdimio tinklinio turnyras, nutariau nuvykti pasižvalgyti.
Iškart noriu pasakyti, jog tai, ką pamačiau, sužavėjo. Paplūdimo tinklinio aikštelė įrengta šalia buvusio dvaro pastato, kuris jau tapo Kašonių simboliu. Prie aikštelės įrengti tvarkingi suoliukai. Kaip pavyko sužinoti, tai bendras bendruomenės ir verslininkų projektas.

IMGP3727
Turnyro organizatorė Kašonių bendruomenė (pirmininkas Dalius Kabašinskas) gerai pasiruošė varžyboms. Buvo pastatyta palapinė, pasirūpinta prizais ir netgi veikė improvizuota valgykla, kurioje galima buvo ne tik užsakyti kavos arba arbatos, bet ir pasistiprinti čeburekais.
Dėl pergalės kovojo 4 komandos, o nugalėtojai išaiškėjo po dramatiškos kovos. Deja, kašoniškiai pirmąją vietą užleido kaimynams iš Jiezno, bet Kašonių kaimo bendruomenės pirmininkas tiki, kad kitais metais laimės vietinė komanda.

IMGP3413
Kaip pasakojo bibliotekininkė Danutė Bajorienė, Kašonių gyventojai neatsisako padėti, nes tiki, jog kartu gali daug ką nuveikti.
Kašoniškiai taip pat bandys atgaivinti anksčiau vietinėje futbolo aikštelėje vykusį tradicinį futbolo turnyrą. Atsiras ir atnaujinta krepšinio aikštelė, bet kol kas su vienu krepšiu.
Tiesa, Kašonių paplūdimio tinklinio aikštelėje jau vyko ir Jiezno seniūnijos tinklinio turnyras.
Kašonių „valdytojas“ Dalius Kabašinskas (bendruomenės pirmininkas ir seniūnaitis) tiki, kad bendruomenė gali nuveikti daug gerų darbų, nes žmonės patys nori geriau gyventi ir aktyviai leisti laisvalaikį.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti