lsdp-baneris-2a

Kas, jei ne mes, kada, jei ne dabar?

lsddp_logo

Siekianti proveržio LR Seimo nario Andriaus Palionio inicijuota politinė jėga – LSDDP Birštono skyrius – į Vietos savivaldos rinkimus, vyksiančius 2019 m. kovo 3 d. Birštono savivaldybėje, iškėlė 24 partinius ir nepriklausomus kandidatus.

Birštonas

LSDDP sąrašui atstovaujantys žmonės yra mokytojai, gydytojai, verslo ir viešojo sektoriaus atstovai. Aštuoniolika kandidatų turi aukštąjį išsilavinimą, sąraše – ir politikos mokslų VDU absolventė.

Sąraše yra dvylika moterų ir dvylika vyrų. Kandidatų amžiaus vidurkis – 48m. Jauniausiai kandidatei – 23 m., vyriausiam – 69 m.

Pirmajame sąrašo penketuke – Birštono savivaldybės tarybos nariai: Juozas Aleksandravičius, Valė Petkevičienė, Stasys Martinaitis ir Daina Zdanavičienė.

Šiuo metu visi keturi tarybos nariai – nepriklausomi kandidatai LSDDP Birštono skyriaus sąraše į savivaldą.

Buvęs ilgametis mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius -LSDDP kandidatas į merus.

Kodėl pasirinkta šita kairioji politinė jėga?

Tai galimybė pasukti Birštono savivaldą demokratiškesnio valdymo kryptimi. Pagrindinė kandidatų į savivaldą siekiamybė – padėti žmogui šiandien, čia ir dabar pagal jo poreikį, pagal visas turimas galimybes ir resursus. Svarbus ne valdininkas, o problema, dėl kurios kreipiasi žmogus. Stanislovo Martinaičio (nuo 1990 m.), Juozo Aleksandravičiaus (nuo1998 m.) darbo patirtis Savivaldybės taryboje ir atsiradusi takoskyra LSDP frakcijoje liudija, kad drąsi pozicija, nuomonės išsakymas, argumentuotas birštoniečiams svarbių, aktualių problemų sprendimas – šiandienos valdančiajai daugumai nėra prioritetas.

Viešoje erdvėje išsakyta daug negatyvios nuomonės apie neva Tarybos veiklą žlugdžiusius keturis socialdemokratų frakcijos narius. Drąsiai ir atsakingai pareiškiame, kad savo sprendimais nesame pakenkę Birštono pažangai. Priešingai, visais atvejais stengėmės padėti kiekvienam Birštono savivaldybės žmogui.

Todėl išsakėme kritišką nuomonę bei laikėmės tvirtos opozicijos dėl sanatorijos “Versmė“ akcijų pardavimo, dėl neracionaliai panaudojamų biudžeto ir kurortinės rinkliavos lėšų, o taip pat Birštono vienkiemio medicinos punkto uždarymo, seniūnijos kelių priežiūros, savivaldybei priklausančių būstų skyrimo ir t.t. Laikomės ir įsipareigojame laikytis principo, kad tik diskusijose gimsta tiesa ir teisingi sprendimai. Tarybos narys privalo laikytis pagrindinio LR įstatymo – Konstitucijos, atstovauti visai bendruomenei, bet ne interesų grupėms.

LSDDP kandidatų sąrašas į Birštono savivaldą – puiki galimybė atgimti demokratijai Birštono savivaldybėje. Eidami į rinkimus su Birštono savivaldybei LR Seime valdančiajai daugumai atstovaujančiu Seimo nariu Andriumi Palioniu turime realias galimybes įgyvendinti visus mūsų rinkiminės programos punktus. LSDDP kandidatams yra žinomos ir aktualios  Birštono savivaldybės problemos – nesvarbu, mieste ar seniūnijos teritorijoje jie gyvena. Tas pats kelias visus suveda į bendrą tikslą – jaukių, svetingų, saugių namų ir patrauklios aplinkos sukūrimą, kad ir šiandienos, ir ateities žmogus didžiuotųsi savo namais ir norėtų dirbti bei gyventi Birštone.

Rinkiminis sąrašas:

1. Juozas Aleksandravičius,  2. Valė Petkevičienė,  3. Stanislovas Martinaitis,
4. Daina Zdanavičienė,  5. Antanas Grušelionis,  6. Dainius Žitkus,
7. Eglė Aina Janušaitienė, 8. Samanta Kazlauskaitė,  9. Andrius Lankevičius,
10. Regina Stapčinskienė, 
11. Aurimas Letkauskas, 12. Inga Šiugždinienė,
13. Tomas Mockevičius,  14. Laura Makštutienė, 15. Sigitas Dabulskis,
16. Vytautas Račkauskas,  17. Vaida Levickienė,  18. Rita Drazdauskienė,
19. Lina Tamošiūnienė,  20. Vytautas Sadauskas, 21. Violeta Pranevičienė,
22. Česlovas Kšenavičius,  23. Rita Čialkienė,  24. Sigitas Bertlingas.

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LSDD partijos Birštono skyriaus sąskaitos.

Užsakymas N.1901/006

 

 

Taip pat skaitykite