„Karjeros galimybės TAU: inovatyvus savęs pristatymas“

Birželio 18–19 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje vyko mokymai žmonėms, turintiems pagrindinius skaitmeninius įgūdžius, pagal 6 ak. val. programą „Karjeros galimybės TAU: inovatyvus savęs pristatymas“. Mokymų dalyviai tobulino skaitmeninius įgūdžius, mokėsi parengti gyvenimo aprašymą, redagavo sudėtingesnius elektroninius dokumentus.

DSC_0589

Nė vienam „studentui“ šešios intensyvaus mokymosi valandos tikrai neprailgo, nes į mokymus susirinko tie, kurie dega noru kasdien patirti kažką naujo, dar nežinomo. Jiems mokymai – puiki bibliotekos ir lektorių Ingridos ir Jūratės suteikta galimybė „pasižaboti“ naujausias technologijas ir įrenginius, kad šie taptų draugais ir pagalbininkais ne tik buityje ar naudojantis viešosiomis e-paslaugomis, bet ir nuolatinio ir malonaus bendravimo su artimaisiais, draugais ir bendraminčiais garantu, atvertų plačius informacijos platybių horizontus, kurie kiekvienai gyvenimo dienai gali ne tik užtikrinti aukštesnę kokybę, bet ir pripildyti naujų prasmių.

Apie mokymų dalyvių įgytas kompetencijas bei patobulintus įgūdžius byloja Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos direktorės Daivos Čepeliauskienės kiekvienam įteiktas pažymėjimas. Atsiimdami juos, mokymų dalyviai dėkojo už puikias mokymosi sąlygas, draugišką atmosferą, malonų bendravimą bei suteiktas galimybes įgyti naujų žinių ir įgūdžių. Nė vienas, išeidamas iš bibliotekos pasibaigus mokymams, nesakė: „Viso gero.“ Visi, pabaigę trumpąjį mokymų kursą, sakė: „Iki pasimatymo! Artimiausiu laiku laukiame informacijos apie kitus mokymus!“.

mok

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“, kurį vykdo Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti