Kajaus Okmano ir Osvaldo Mačernio vedama „Labas GAS-KKSC“ iškovojo pirmąją pergalę RKL čempionate

IMGP9114

Spalio 29 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai po dviejų pralaimėjimų iš eilės savo žiūrovų akivaizdoje po dramatiškos kovos įveikė „Raseinių“ komandą (83:71) ir iškovojo pirmąją pergalę RKL „A“ diviziono čempionate. 23 taškus į varžovų krepšį sumetė Kajus Okmanas, 22 – Osvaldas Mačernis, 16 – Ernestas Mankauskas. Ši trijulė ir tapo pagrindiniais pergalės kalviais.

Deja, Prienų komanda pralaimėjo kovą po krepšiais (33/42, bet mažiau kartų suklydo (12/14).

Prienų komanda rungtynes pradėjo galingu spurtu 17:2 ir iškart įgijo 15 taškų persvarą. Svečiai po tokio nokauto pradėjo atsigauti tik kėlinio pabaigoje ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų (21:12).

Labas GAS-KKSC“ krepšininkai buvo lyg pasimetę, nesuprasdami, kaip varžovams pavyko atsigauti po kritimo. O „Raseinių“ komanda įsismagino ir iš prieniškių pranašumo po dviejų kėlinių teliko vienas taškelis (42:41).

Po didžiosios pertraukos labai sunkiai, bet žaidimo gijas į savo rankas perima Pauliaus Ivanausko auklėtiniai. Nors trečiojo kėlinio pradžioje „Raseiniams“ pavyko persverti rezultatą (45:46), aikštelės šeimininkai atsilaikė ir po trijų kėlinių įgijo 5 taškų pranašumą (58:53).

Ketvirtajame kėlinyje į varžovų krepšį krito vienas tritaškis po kito (iš viso per kėlinį buvo pelnyti 6 tolimi metimai) ir „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą (70:60). Kaip besistengė svečiai, pakeisti situacijos jiems nieko nepavyko. Kajus Okmanas kėlinio pabaigoje pelnė tritaškį ir Prienų komanda įgijo 13 taškų pranašumą (83:70), o galutinis rungtynių rezultatas baigėsi dviženkliu „Labas GAS-KKSC“ pranašumu (83:71).