Kaimynų derbį laimėjo birštoniškiai

Rugsėjo 10 d. Birštono gimnazijos stadione buvo sužaistos SFL čempionato rungtynės tarp „Jiezno“ ir „Birštono SC“ komandų. Nors mačas vyko Birštone, aikštelės šeimininkais buvo jiezniškiai. Bet ši nuostata nepadėjo „Jiezno“ futbolininkams, nes jie pirmame kėlinyje praleido net penkis įvarčius.
Jau antrą rungtynių minutę į jiezniškių vartus buvo įmuštas pirmas įvartis (Algis Aidukas). Greitas įvartis, pasak „Jiezno“ komandos atstovo Vilhelmo Bajoro, turėjo neigiamos įtakos tolimesnei rungtynių eigai.
Dar keturių įvarčių į jiezniškių vartus autoriai: Žilvinas Bajoras, Mantas Navikauskas, Virmantas Šabasevičius, Algis Aidukas (5:0).
Antrame kėlinyje vaizdas pasikeitė iš esmės. „Jiezno“ futbolininkai perėmė iniciatyvą ir po Laimio Pempės dviejų tikslių smūgių rezultatas tapo 2:5.  „Birštono SC“ treneris Kęstas Joneliūnas sunerimo ir ragino savo komandos žaidėjus pradėti žaisti.
Bet daugiau įvarčių šiame mače nebuvo įmušta. Birštoniškiai laimėjo kaimynų derbį ir įsitvirtino septintoje turnyrinės lentelės vietoje.
„Birštono SC“ ir „Jiezno“ rungtynės prasidėjo geru pusvalandžiu vėliau. Teisėjai pavėlavimo priežastimi įvardino netinkamai sudarytą grafiką, nes neįvertinama aplinkybė, kad komandos pagal nuostatus gali vėluoti į rungtynes net iki 45 minučių. Tada teisėjai, kurie dažniausiai teisėjauja keliose rungtynėse, vėluoja į kitas. Lygos vadovybė turėtų į šią problemą pažiūrėti rimčiau.