Kaimyninių savivaldybių komandų dvikova – be intrigos

IMGP6176

Sausio 11 d. Prienų KKSC krepšininkai (treneris Paulius Ivanauskas) žaidė RKL čempionato rungtynes su Kazlų Rūdos komanda.

IMGP6184

Tai buvo antras šių komandų tarpusavio susitikimas. Pirmajame mače Kazlų Rūdoje Prienų komanda buvo stipresnė (81:56).

IMGP5981

Ir šios rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų spurtu 14:2. Tiesa, svečiai bandė priešintis ir buvo sumažinę skirtumą iki 6 taškų (20:14), bet prieniškiai neleido perimti iniciatyvos ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė 9 taškai (27:18). Antrojo kėlinio pradžioje vėl buvo surengtas galingas KKSC spurtas ir aikštelės šeimininkų pranašumas pašoko iki 20 taškų (40:20). Po dviejų kėlinių Prienų krepšininkai pirmavo 21 taško skirtumu (53:32).

IMGP6180

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė. Joje užtikrintai šeimininkavo Pauliaus Ivanausko auklėtiniai. Trečiajame kėlinyje Prienų krepšininkai dar padidino savo persvarą. Kėlinio eigoje komandas skyrė 30 taškų (71:41), o po trijų kėlinių KKSC vyrukai pirmavo 23 taškų skirtumu (75:52). Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo dar efektyvesnė ir prieniškių pranašumas šoktelėjo iki 34 taškų (86:52).

IMGP6075

Prienų komanda pirmą kartą pelnė per 100 (105) taškų ir tai ekipos rezultatyvumo rekordas. Tai lėmė geras tritaškių pataikymo procentas (54,2 %, 13/24), kuris kompensavo gan vidutiniškus pataikymus iš dvitaškio zonos (66,7 %) ir nuo baudų linijos (62.5 %). Rungtynės pasibaigė 28 taškų skirtumu (105:77) ir po šios pergalės Prienų KKSC krepšininkai vėl susigrąžino penktąją turnyrinės lentelės vietą.

IMGP6152

29 taškus komandai pelnė Ernestas Mankauskas (3/4 tritaškiai). 24 taškus į pergalės krepšį pridėjo Raimundas Gerbutavičius, kuris pataikė 5 tritaškius iš 6. Šimto procentų taiklumu tolimus metimus mėtė Justas Davidavičius (3/3). Jo sąskaitoje 16 taškų. 13 taškų surinko Gediminas Maceina. Paulius Ivanauskas leido pasireikšti visiems rungtynėms užregistruotiems žaidėjams ir jie visi pelnė taškus.