KAFF pirmenybėse pergalių džiaugsmą keitė pralaimėjimų kartėlis

Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) 7×7 pirmenybėse FK „Jieznas” futbolininkai 3:0 įveikė VDU ekipą ir 2:7 turėjo pripažinti „Nerealas” komandos pranašumą.

Deja, bet mačas su „Nerealas” komanda susiklostė nesėkmingai nuo pat pradžios – buvo praleisti penki įvarčiai (0:5). Pirmojo kėlinio pabaigoje Šarūnui Mikalauskui pavyko sušvelninti rezultatą (1:5), o antrojo kėlinio pradžioje jiezniškiai sumažino skirtumą iki 3 įvarčių (2:5). Įvartį pelnė Darius Venckūnas. Tiesa, pavyti varžovų nepavyko ir rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu (2:7).

Kitai mūsų kraštą atstovaujančiai komandai „Rind” pavyko išplėšti pergalę rungtynėse su „Nadruvis” futbolininkais, nors rungtynių eigoje varžovai ir buvo perėmę iniciatyvą. Pirmojo kėlinio viduryje Algirdas Surgautas įmušė du įvarčius (2:0). Tiesa, kėlinio pabaigoje varžovai rezultatą sušvelnino (2:1), o antrojo pradžioje ir išlygino. Vis tik mače tašką padėjo Mantas Karčiauskas. Jo pelnytas įvartis užtikrino „Rind” futbolininkams pergalę (3:2).