KAFF III lygos namų rungtynes FK „Prienai“ žais Birštone

MG_1651

Ignas Mineikis

Lietuvos futbolo federacija po jos vėliava vykstantiems čempionatams kiekvienais metais kelia reikalavimus ne tik aikštėms, kur vyksta rungtynės, bet ir infrastruktūrai. Turi būti persirengimo kambariai, dušai, kad galima būtų po rungtynių išsimaudyti, taip pat privalo būti tualetai. Tiesa, komandos gali susitarti žaisti stadione be minėtų paslaugų, bet už tai gresia baudos priimančiai ekipai.

Būtent todėl FK „Prienai“ šių metų LFF III lygos namų rungtynes žais Birštone, o ne Paprienės stadione, kurio danga tinkama tokio lygio varžyboms vykdyti, bet nėra jokios infrastruktūros.

Paprienės stadione jau daug metų vyksta vietinio čempionato ir vaikų varžybos. Tiesa, arti aikštės įrengta tvora apsunkina žaidėjų veiksmus, nes dažnai kamuoliai nuskrieja už jos, ir tai tampa kliūtimi greitai grąžinti kamuolį į žaidimą.

Buvo diskutuota, jog neblogai būtų, jei apsauginiai tinklai atsirastų ir aikštės šonuose.

FK „Prienai“ žaidimą galima bus stebėti birželio 2 ir 9 dienomis Birštone. Rungtynių pradžia 18 val.

Birštono SC komanda šiais metais dalyvauja AAFF III lygos 7×7 pirmenybėse ir savo publikai nepasirodo, nes organizatorių priimtas sprendimas pirmenybes vykdyti tik Alytuje. Kurorto komanda jau sužaidė penkerias rungtynes, iškovojo 2 pergales ir su 6 taškais užima šeštąją vietą tarp 9 komandų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti