•  

     

     

     

Ką naudingo padovanoti Valentino dienai

Gift,Or,Present,Box,With,Red,Bow,Ribbon,And,Glitter

Išrinkti dovaną bet kokios šventės proga dažnai būna keblu todėl, kad mes nežinome, koks daiktas iš tiesų galėtų praversti tam žmogui. Juk nemalonu įteikti dovaną, kuri bus visai nereikalinga, nugrūsta į tolimiausią spintos kampą, grąžinta į prekybos vietą ar vėl kažkam padovanota. Jeigu neišsiaiškinome, ką iš tiesų norėtų gauti mūsų brangus žmogus, galbūt reikėtų apsvarstyti ir išrinkti kažką labai praktiško, universalaus ir naudingo vos ne kiekvienam. Pabandykime panagrinėti keletą tokių variantų.

Kavos aparatas. Kava yra labai populiarus, daugelio mėgstamas kasdienis gėrimas, todėl galime tikėtis, kad kavos aparatas užims deramą vietą virtuvėje. Juo naudosis galbūt net keliskart per dieną, jis tikrai netaps reta švenčių pramoga kaip, pavyzdžiui, spragėsių gaminimo aparatas. Universali dovana – ir vyrams, ir moterims.

Masažuoklis. Tokių dovanų pasirinkimas yra labai didelis, jų yra įvairių rūšių – tikrai galima išrinkti tinkamiausią. Be abejo, masažuoklis nepakeis mūsų rankų prisilietimo, bet jis turės neabejotiną poveikį mūsų mylimo žmogaus kūnui, padės jam įveikti raumenų sąstingį, atsipalaiduoti ir nusiraminti. Tai taip pat abiem lytims tinkanti dovana.

Robotas dulkių siurblys. Galima tikėtis, kad tokia dovana irgi nenuvils ir tikrai bus tuoj pat išbandyta. O panaudojus tokį robotą praktiškai, išryškės visi jo privalumai prieš įprastą dulkių siurblį. Taigi, visiems besitvarkantiems naudinga dovana su užuomina į laiko taupymą: mažiau sugaišto  laiko namų tvarkymui – daugiau jo laisvalaikiui, poilsiui ir, žinoma, mylimam žmogui.

Išmanusis laikrodis ar apyrankė. Stilingi, modernūs prietaisai aktyviems žmonėms, palaikantys begalę įvairų funkcijų: širdies darbo kontrolė, žingsniamatis, laisvų rankų įranga ir t.t. Dėl didelės funkcijų, dizaino ir kainų įvairovės galima išrinkti patį tinkamiausią variantą mylimam vyrui ar mylimai moteriai. Tokia dovana taps vertingu kasdieniu aksesuaru ir šiltu prisiminimu apie jį padovanojusį žmogų.

Ausinės. Tiesiog milžiniška gaminių įvairovė gali apsunkinti pasirinkimą, visgi, atsižvelgus į tai, kam jos bus naudojamos, rastume patį moderniausią, gražiausio dizaino, patogiausią modelį vaikinui ar merginai. Pavyzdžiui, belaidės ausinės muzikos klausymui tikrai praverstų daugeliui.

Elektrinis paspirtukas. Turbūt nelabai pritaikoma dovana žiemos sezonu, bet neabejotinai tinkama pavasariui, kai į gatves pasipila visi, pasiilgę saulės ir judesio. Tikrai smagi, judri, ekonomiška ir draugiška gamtai transporto priemonė, kuri nudžiugins kiekvieną, ypač jaunesnį vaikiną ar merginą.

Nešiojamas įkroviklis arba išorinė baterija (angl. Power Bank). Naudinga ir labai praktiška dovana aktyviam, keliaujančiam žmogui. Jeigu žiemos, pandemijos metu mūsų judrumas labai apribotas, neabejojame, kad šiltėjant orams gyvenimas suaktyvės, kelionių vis daugės. Taigi toks prietaisas labai pravers išsikrovus mūsų išmaniųjų mobiliųjų įrenginių akumuliatoriams. Juk mes visada norime būti pasiekiami, ypač mūsų brangiausiems žmonėms.

Be abejo, nei vienas pasiūlytas prietaisas, net ir pats moderniausias, nepakeis mūsų meilės ir dėmesio mylimam žmogui. Tačiau galime pasistengti, kad vis modernėjančių technologijų dėka mūsų artimųjų gyvenimas taptų lengvesnis ir įdomesnis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti