„Juventus“ pamokė „SkyCop“ jų pačių tvirtovėje

IMGP2572

Prienų „SkyCop“ krepšininkai, kuriems prieš savaitę net po pralaimėjimo arenoje susirinkę žiūrovai plojo, šiandien po pralaimėjimo Utenos „Juventus“ komandai (69:82) tokios sirgalių reakcijos nesulaukė. Atvirkščiai, dar nesibaigus rungtynėms žiūrovai palikinėjo areną.

Kodėl Virginijaus Šeškaus auklėtiniai nesugebėjo nugalėti komandos, prieš kurią tikrai galima laimėti? Aišku, tik ne tada, kai tritaškiai lekia pro šalį (5/24), pralaimima kova po krepšiais (29/38), o klaidos visiškai „vaikiškos“.

Jau pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai gavo gerą pamoką (16:24). Tiesa, antrajame atsirado pirmieji atsigavimo ženklai (32:35), bet po dviejų kėlinių atsilikimas padidėjo iki 9 taškų (37:46). „SkyCop“ vyrai prabudo (46:55) tik likus 4 min iki trečiojo kėlinio pabaigos ir per dvi minutes sugebėjo panaikinti atsilikimą (55:55). Deja, po trijų kėlinių Prienų komanda vis dar turėjo 3 taškų (55:58) deficitą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po gražaus spurto „SkyCop“ krepšininkai panaikino deficitą ir netgi persvėrė rezultatą savo naudai (62:60). Deja, keletas klaidų vėl nubloškė aikštelės šeimininkus žemyn (66:77). Sukurti stebuklą veteranai nesugebėjo (69:82).

„SkyCop“ komandai 16 taškų pelnė Darjušas Lavrinovičius, 13 – Martynas Gecevičius (0/5 tritaškiai),  11 – Žygimantas Janavičius, 10 – Malcolmas Grantas.