Jūratė Zailskienė: „Priėmiau iššūkį ir pasirengusi tarnauti rajono žmonėms“

Gelbėkit vaikus

Pokalbis su Prienų rajono savivaldybės administracijos direktore prie Kavos puodelio

IMGP8177-536x422

Vacys Staknys

Prienų rajono socialdemokratai eilinį kartą per savivaldos rinkimus gavo didžiausią rajono žmonių palaikymą, suformavo savivaldybės Tarybos daugumą ir pagaliau ryžosi siūlyti Tarybai į Savivaldybės administracijos direktoriaus postą savo žmogų. Buvo pasirinkta Jūratė Zailskienė, kuri slaptu balsavimu ir buvo išrinkta į šias pareigas.

Pirmasis naujos Savivaldybės administracijos vadovės susitikimas su rajono žiniasklaida įvyko gegužės 2 d. jos kabinete. Pokalbis vyko prie puodelio kavos.

J. Zailskienė išsakė mintį, jog tokie susitikimai su spauda turėtų vykti periodiškai. 

Paskirtoji Savivaldybės administracijos vadovė pasakė, jog administracijoje yra nemažai puikių specialistų, bet pripažino, jog būtina stiprinti Investicijų ir Statybos bei ekonominės plėtros skyrius. J. Zailskienė užsiminė apie mentorystės sistemos įdegimą jauniems darbuotojams. Administracijos direktorė patikino, jog ragins darbuotojus siūlyti idėjas, už kurias jų laukia paskatinimas. Paskatinimas bus taikomas ir tiems, kurie sėkmingai įgyvendins projektus.

Pirmojo susitikimo pabaigoje administracijos vadovė įvardino tris svarbiausius darbus: Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus stiprinimą, darbo su verslu suaktyvinimą ir investicijų pritraukimą.

IMGP8168-536x381

Ir dar. J. Zailskienė pabrėžė, jog savo darbe vadovausis VTEK rekomendacijomis, kad nebūtų pažeistos privačių ir visuomeninių interesų derinimo įstatymo nuostatos veiksmuose, kurie liečia Švietimo skyriaus vedėją Rimvydą Zailską.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti