•  

     

     

     

     

„Juodasis“ šeštadienis Prienų rajone. Covid-19 liga nustatyta 11 asmenų 

68

kvitrina.com 

NVSC duomenimis, kurias redakcijai pateikė Prienų rajono savivaldybės administracija, Prienų rajono savivaldybėje sergančiųjų Covid-19 padaugėjo iki 44 asmenų. Apie židinius ir vietoves, kurios daugiausiai paveiktos Covid-19 liga, informacija nepateikiama ir tam paaiškinimo nėra. 

Prienų rajono savivaldybė savo pranešime spaudai rašo:

„Covid-19 Lietuvoje plinta tokiu greičiu, kokio dar nebuvo. Gydytojai, epidemiologai, visi sveikatos priežiūros specialistai, Savivaldybės vadovai kviečia visus susitelkti, susivienyti bendram tikslui būti atsakingiems ir padėti sustabdyti COVID-19 plitimą.

Prašoma atsisakyti nebūtinų susitikimų, kelionių, draugų susibūrimų, vakarėlių ir švenčių, veiklos būreliuose, sporto treniruočių. Išeinant iš namų visur ir visuomet dėvėti kaukes. Nuolat plauti rankas, dezinfekuoti paviršius. Laikytis saugaus atstumo viešose vietose. Jei tik yra galimybė, dirbti nuotoliniu būdu. Visus savo reikalus tvarkyti telefonu ar internetu. Ypatingai saugoti vyresniojo amžiaus žmones ir sergančius sunkiomis ligomis“. 

Pagal NVSC puslapio duomenis, Covid-19 liga serga 9 asmenys, kurie siejami su keturiomis rajono švietimo įstaigomis. Iš jų 5 mokiniai ir 4 suaugusieji. 

P.S. Redakcija atsiprašo dėl netikslios informacijos apie Covid-19 ligos židinį žinomos gydytojos šermenyse. Tai, kad spalio 16 d. šermenyse buvę žmonės serga Covid-19 liga, informacija yra tiksli, bet šie susirgimai nėra siejami su šiuo įvykiu. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti