Juodasis sekmadienis

Gelbėkit vaikus

prienukomisariatas1-364x2451

kvitrina.com

Lapkričio 25 d. (sekmadienis) Prienų miesto seniūnijos teritorijoje įvykdyta daug nusikalstamų veikų.

*Apiplėštas J. Janonio gatvės stovėjimo aikštelėje stovėjęs automobilius. Pro išdaužtą langą pavogta automagnetola.

*Tokiu pat būdu apiplėštas automobilis, stovėjęs J. Brundzos gatvėje. Iš jo taip pat pavogta automagnetola.

*Stadiono gatvėje stovėjęs automobilis buvo stipriai apgadintas.

*Vakare J. Basanavičiaus gatvės kieme trys asmenys sumušė vyrą. Iš nukentėjusiojo pavogtas telefonas.

*Apie 17:45 val. Strielčių kaimo teritorijoje susidūrė du automobiliai – „Ford Focus“ ir „VW Caddy“. Pastarojo automobilio vairuotojas pripūtė 2,72 promilės alkoholio. Nukentėjo „Ford Focus“ vairuotoja, kuriai nustatyta dešinės rankos trauma.

Dar viena avarija, kurioje dalyvavo neblaivus vairuotojas, įvyko kelyje Prienai-Marijampolė ties N. Ūta. Automobilis „Audi A4“ nuriedėjo į pakelės griovį, o vairuotojui nustatytas 2,88 promilės girtumas.

Taip pat skaitykite

4 komentarai

 1. nagi

  kaip tik avarija, taip pripučia 2 ar 3 promiles. Rankas dabartinei šalies valdžiai reikėtų bučiuoti, o ne burnoti prieš juos, kad kažkaip tai stengiasi kovoti su tuo lietuvaičių pomėgiu prisipusti

  Atsakyti
 2. ALDONA

  Plikšala. Vairuotojai nekalti. Didžiausia blogybė -keleivinis transportas. Turime gražų pavyzdį „Kaunas-Birštonas”, kur nuostabus maršrutas ir mandagus aptarnavimas. Autobusai turi vežioti keleivius kiekvieną dieną visais Prienų rajono keliais. Niekur nėra tokios klaikios dispečerinės, kuri nesuvokia susisiekimo esmės. Kiekvienas darbas turi būti atliekamas sąžiningai.

  Atsakyti
 3. Jo

  Penktadienį ryte kelyje Alytus-Prienai Prienų šile įvyko autoivykis,vairuotoja berods buvo neblaivi,turimomis žiniomis gali buti Prienų savivaldybės pareigūnė.Nejaugi šis įvykis bus nusleptas?Atostogos apiformintos po auto įvykio.Negrazu .

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti