Juodoji „Olimpo“ savaitė

IMGP65861Sausio 21 ir 24 dienomis Birštono „Olimpo“ krepšininkai KKL „C“ lygos varžybose sužaidė dvejas rungtynes. Deja, iki šiol neblogai žaidžiančiam „Olimpui“ prasidėjo nesėkmių ruožas.

Išvykos rungtynėse su Kauno technikos kolegijos krepšininkais Birštono komanda sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio pirmavo 8 taškų skirtumu (19:27). Bet kituose kėliniuose sėkmė pradėjo slysti iš „Olimpo“ krepšininkų rankų.
Antrasis ketvirtis buvo pralaimėtas 5 taškų skirtumu, trečiasis – 2, o lemiamas net 11. Būtent ketvirtasis kėlinys turėjo lemiamos įtakos rungtynių baigčiai. Deja, rezultatas nebuvo palankus „Olimpo“ komandai (73:83).

Osvaldas Brazdžionis pelnė 29 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, Artiomas Marchockis – 24, Justinas Tamošiūnas -10.

Namų rungtynėse su „Sporto manija“ „Olimpo“ krepšininkai paleido rungtynes jau pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 6 taškų skirtumu (16:22). Tiesa, antrajame kėlinyje Birštono komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai (39:38).

Bet po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pasikeitė kardinaliai. Svečiai pradėjo dominuoti, jų puolimas buvo panašus į uraganą. Po trijų kėlinių „Olimpo“ krepšininkai jau atsilikinėjo 17 taškų skirtumu (56:73). Ir ketvirtajame kėlinyje žaidimo eigą diktavo svečiai, kurie, gan netikėtai, lengvai susitvarkė su „Olimpo“ komanda (76:101).

Mindaugas Knyšius pelnė 29 taškus, Osvaldas Brazdžionis – 21 (12 atkovotų kamuolių), Artiomas Marchockis – 19.