•  

     

     

     

Julija Gradeckienė „Karantinas – naujų iššūkių kalvė“

image_6483441

Nuotoliniai susirinkimai, nuotoliniai kvalifikacijos kėlimo seminarai jau tampa visų pedagogų kasdienybe, kuri kiekvieną kartą atneša ne tik naują patirtį, bet ir iššūkius. Nuotoliniu būdu dalintis gerąja patirtimi su kolegomis, kurių negali pakviesti į atviras veiklas ar renginius, taip pat puikus naujas patyrimas su šiek tiek išbandymų, kai nematai, ar pavyko klausytoją sudominti, sunkiau gauti grįžtamąjį ryšį, o kartais nepavyksta išvengti ir techninių kliūčių.

Šiai naujai patirčiai mūsų lopšelyje-darželyje ,,Giliukas” pradžią davė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Julija Gradeckienė, kuri kolegėms pristatė pranešimą tema ,,Naratyvinis žaidimas ugdymo procese”. Ji pasidalinosi savo patirtimi apie šio žaidimo organizavimą ir naudą ugdymo procese, pasidalino savo sukurtomis metodinėmis priemonėmis. Mokytoja daug dėmesio skiria praktikai ir saviugdai, bendradarbiauja ir veda seminarus VŠĮ „Mokymosi mokykla”. Taip pat ji skaitė pranešimą nacionalinėje konferencijoje „NUO IKI MO“. Dalyvaujant šiose ir panašiose veiklose nuolat turtėja žinių bagažas, todėl mokytoja geba labai kūrybingai, kaskart naujai ir išradingai organizuoti vaikų veiklą bei kryptingai ir nuosekliai siekia tikslo.

Mes, lopšelio-darželio „Giliukas” bendruomenė, labai džiaugiamės ir didžiuojamės mokytojos Julijos Gradeckienės darbais, mokėjimu suprasti ir perprasti kiekvieną vaiką, jo pasaulį ir elgseną, kad galėtų jam padėti tobulėti. Jos idėjų kraitis neišsenkamas, o kaskart įgyvendinus vieną vis papildo nauja.

Ir kartais net nebūtina ieškoti lektoriaus, mokėti didelius pinigus, svarbu laiku pastebėti šalia esančius kolegas,  kurie nori ir geba dalintis, perteikti patirtį.

Tikime, kad gerosios patirties dalijimasis ir perėmimas tarp kolegų yra vienas svarbiausių atviros ir nuolat besimokančios organizacijos bruožų.

Kurkime naujas kolektyvo tradicijas, auginkime bendruomeniškumą, būkime atviri sau ir kitiems bei likime sveiki ir laimingi.

Birštono lopšelio-darželio „Giliukas“ metodinės grupės pirmininkė mokytoja metodininkė Reda Černiauskienė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti