•  

     

     

     

     

Jiezno seniūnijos vyrų krepšinio varžybos Kovo 11-ajai paminėti

kovo 11 vyru krepsinio varzybos.jpg 3Kovo 11-osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, 25-ųjų metinių minėjimas Jiezno seniūnijoje prasidėjo kovo 10 d. jau tradicinėmis tapusiomis Jiezno seniūnijos vyrų krepšinio varžybomis. Pagrindinį prizą įsteigė Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius, varžybas rėmė nuolatinis seniūnijos renginių rėmėjas ŽŪB „Nemunas“ vadovas Algimantas Šidlauskas. Krepšinio varžybas organizavo kūno kultūros mokytojas Saulius Šimanskas.

Turnyre dalyvavo keturios komandos: ,,Jieznas 1”, „Jieznas 2“ – buvę mokyklos mokiniai, „Gimnazija”– gimnazijos mokiniai ir „Kašonys“- rinktinė Jiezno seniūnijos Kašonių krašto jaunimo komanda, kuri nepraleidžia nė vienų seniūnijoje organizuojamų varžybų, į jas atvyksta ir iš didmiesčių.

Varžybos vyko rato sistema. Dėl pirmos vietos kovėsi ,,Jieznas 1” ir ,,Kašonių” komandos.  ,,Jieznas 1″ rungtynių pabaigoje prarado iniciatyvą ir ,,Kašonys “ šventė pergalę 25:19. Pirmosios vietos nugalėtoja tapo ,,Kašonių ” komanda, antrieji liko ,,Jieznas 1”. Dėl trečiosios vietos teko pasirungti „Gimnazijos” ir ,,Jieznas 2 ” komandoms. ,,Jieznas 2″ patyrė gana nemažą pasipriešinimą kovoje su ,,Gimnazijos“ komanda ir tik paskutinėmis rungtynių minutėmis jaunesnieji ,,Gimnazijos “ krepšininkai išsaugojo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 20:25. Trečioji vieta atiteko „Gimnazijos” komandai.

Paaiškėjus varžybų rezultatams seniūnas A. Bartusevičius antrąsias ir trečiąsias vietas užėmusius dalyvius apdovanojo diplomais ir medaliais.  Po varžybų seniūnas padėkojo gimnazijos administracijai už bendradarbiavimą organizuojant kasmetines Kovo 11-osios vyrų krepšinio varžybas. Pirmosios vietos nugalėtojams „Kašonių“ komandai Kovo 11-osios minėjime iškilmingai įteiktas diplomas, taurė ir piniginis apdovanojimas.

 

Jiezno gimnazijos kūno kultūros mokytojas Saulius Šimanskas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti