Jiezno seniūnijos derbį netikėtai laimėjo „Kašonių“ futbolininkai

jieznasRugsėjo 19 d. Prienų Paprienės stadione buvo sužaistos vienerios PFL „Nemuno“ čempionato rungtynės. Susitiko kaimynai – „Jiezno“ ir „Kašonių“ komandos.
Kaip ir galima buvo tikėtis, pirmieji įvartį įmušė mačo favoritai „Jiezno“ futbolininkai. Bet dar pirmajame kėlinyje kašoniškiai išlygino rezultatą (1:1).
Visi netikėtumai prasidėjo antrajame kėlinyje. Kai „Jiezno“ futbolininkai tiesiog užgulė „Kašonių“ komandos vartus, pastariesiems atsirado galimybė kontratakoms. Du kartus iš eilės kašoniškiai išnaudojo jiems suteiktas progas ir įgijo 2 įvarčių pranašumą (1:3). Rungtynių pabaigoje į „Jiezno“ vartus krito ir ketvirtasis įvartis (1:4).
Po „Kašonių“ komandos netikėto laimėjimo apatinėje turnyrinės lentelės dalyje atsirado intriga, o jiezniškiai labai sukomplikavo savo galimybes kovoje dėl apdovanojimų.