Jiezno šauliai su vienminčiais paminėjo organizacijos šimtmetį

Gelbėkit vaikus

IMG_0709

kvitrina.com

Lapkričio 22 d. Jiezne, prie Šaulių namų (buvęs valsčiaus pastatas), susirinkę šios organizacijos nariai ir svečiai kuklioje ceremonijoje paminėjo Jiezno šaulių šimtmetį.

Jaunieji Jiezno, Birštono ir Aukštadvario šauliai pražygiavo kolonoje ir sustojo rikiuotėje šalia Šaulių namų, kur jau buvo susirinkę minėjimo svečiai ir renginio organizatoriai. Renginio vedėja Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro direktorė Dalia Vertinskienė trumpai priminė Jiezno šaulių istoriją, pristatė renginio svečius: LR Seimo narį, žemės ūkio ministrą Andrių Palionį, LŠŠ II rinktinės vadą atsargos kapitoną Vytautą Žymančių, istoriką Vytautą Kuzmicką. Renginyje dalyvavo Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius ir  grupė jiezniškių. 

IMG_0676

Vėliau renginys buvo pratęstas Jiezno KLC salėje, kurioje buvo eksponuojama paroda „Jiezno šauliai tarpukario Lietuvoje“.

Susirinkę dalyviai išklausė du pranešimus apie Jiezno šaulių kovas už Lietuvos nepriklausomybę ir šių dienų šaulių veiklą. Pranešimus skaitė istorikas Vytautas Kuzmickas ir šaulys Sigitas Žalys.

Renginio metu buvo apdovanoti šaudymo varžybų nugalėtojai ir prizininkai. Pabaigoje vyko diskusija prie kavos ir arbatos.

Jiezno būryje veiklą vykdo apie 60 jaunųjų šaulių, rajone – apie 200. Jaunųjų šaulių būriai yra įsteigti bevek visuose rajono mokyklose.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti