Jiezno gimnazijoje – moterų 3×3 krepšinio turnyras

Sausio 11 d. vis dar nerenovuotoje Jiezno gimnazijos sporto salėje pirmą kartą vyko moterų 3×3 krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo septynios komandos: penkios iš Jiezno gimnazijos ir po vieną iš Kultūros centro ir Muzikos mokyklos.

Komandos buvo suskirstytos į dvi grupes. Pirmoje žaidė keturios komandos, antroje – trys.

Kultūros centro trejetas lengvai įveikė 2G gimnazistes (9:4), įtikinamai – „Pokemonių“ komandą (5:3) ir dramatiškoje kovoje 3:4 pralaimėjo „Džibutės“ merginoms. Pastarosios 4:5 turėjo pripažinti 2G gimnazisčių pranašumą bei sutriuškino „Pokemones“ (6:1), kurios nepasipriešino ir 2G gimnasistėms (2:4).

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog pirmoji vieta grupėje atiteko „Džibutėms“, antroji – KC moterims.

Antroje grupėje „Mokytojos“ lengvai nugalėjo „Devintokes“ (7:1) ir „Muzikos mokyklos“ (10:2) trejetus. „Devintokės“ neturėjo vargo su „Muzikos mokykla“ (8:3), „Mokytojos“ grupėje užėmė pirmąją vietą, „Devintokės“ buvo antros.

Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko KC ir „Devintokės“. Kultūros centro darbuotojos gan įtikinamai laimėjo ir iškovojo trečiąją vietą.

Finale „Mokytojos“ lengvai įveikė „Džibučių“ trejetą (5:2) ir tapo turnyro nugalėtojomis.