Jiezno 2018 m. sporto sezoną atidarė futbolininkai

Gelbėkit vaikus

IMG_20180303_121820

Ignas Mineikis

kvitrina.com

Kovo 3 d. Jiezno gimnazijos sporto salėje vyko futboliuko turnyras, kuriame dėl Jiezno seniūnijos ir rėmėjų prizų varžėsi 6 komandos, suskirstytos į du pogrupius. Pirmajame pogrupyje žaidė „Paukščių galo“, „Ežero kranto“ ir „Mūrų“ komandos, antrajame ‒ „Globos namų“, „Centro“ ir „Gimnazijos“. Pirmajame pogrupyje abi pergales iškovojo „Mūrai“, antri su viena pergale liko „Ežero kranto“ futbolininkai. Antrajame pogrupyje išsiskyrė „Centro“ komanda, kuri abiejuose susitikimuose neleido varžovams į savo vartus įmušti nei vieno įvarčio. Į finalinį ketvertą pateko ir „Gimnazijos“ futbolininkai.

Pusfinalyje susitiko „Gimnazijos“ ‒ „Mūrų“ ir „Centro“ ‒ „Ežero kranto“ komandos. „Centro“ futbolininkai lengvai ir sausai (8:0) susitvarkė su „Ežero kranto“ vyrukais, „Gimnazijos“ trijulė įveikė „Mūrus“ (4:2). Kovoje dėl trečiosios vietos „Mūrai“ 3:2 įveikė „Ežero kranto“ komandą. Finale, kaip ir galima buvo tikėtis, vėl sublizgėjo „Centras“, kuris 6:0 nugalėjo gimnazistus.

Pasak Jiezno seniūno Algio Bartusevičiaus, šis turnyras ne tik atidaro seniūnijos sporto sezoną, bet yra skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Turnyro prizininkams buvo įteikti rėmėjų prizai, o medaliai ir nugalėtojų taurė bus įteikta per knygos „Futbolas Jiezne“ pristatymą. Seniūno teigimu, futbolas – pagrindinė Jiezno sporto šaka, todėl knygos apie jo žaidimą išleidimas svarbus įvykis ne tik futbolo bendruomenei, bet ir visai seniūnijai, ir ne tik. A. Bartusevičius pakvietė visus atvykti į knygos „Futbolas Jiezne“ pristatymą, kuris vyks kovo 17 d. Jiezno kultūros ir laisvalaikio centre. Pradžia 11 val.

Pagal Jiezno seniūnijos pateiktą informaciją

Organizatorių nuotraukos

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti