Jiezno 2018 m. sporto sezoną atidarė futbolininkai

IMG_20180303_121820

Ignas Mineikis

Kovo 3 d. Jiezno gimnazijos sporto salėje vyko futboliuko turnyras, kuriame dėl Jiezno seniūnijos ir rėmėjų prizų varžėsi 6 komandos, suskirstytos į du pogrupius. Pirmajame pogrupyje žaidė „Paukščių galo“, „Ežero kranto“ ir „Mūrų“ komandos, antrajame ‒ „Globos namų“, „Centro“ ir „Gimnazijos“. Pirmajame pogrupyje abi pergales iškovojo „Mūrai“, antri su viena pergale liko „Ežero kranto“ futbolininkai. Antrajame pogrupyje išsiskyrė „Centro“ komanda, kuri abiejuose susitikimuose neleido varžovams į savo vartus įmušti nei vieno įvarčio. Į finalinį ketvertą pateko ir „Gimnazijos“ futbolininkai.

Pusfinalyje susitiko „Gimnazijos“ ‒ „Mūrų“ ir „Centro“ ‒ „Ežero kranto“ komandos. „Centro“ futbolininkai lengvai ir sausai (8:0) susitvarkė su „Ežero kranto“ vyrukais, „Gimnazijos“ trijulė įveikė „Mūrus“ (4:2). Kovoje dėl trečiosios vietos „Mūrai“ 3:2 įveikė „Ežero kranto“ komandą. Finale, kaip ir galima buvo tikėtis, vėl sublizgėjo „Centras“, kuris 6:0 nugalėjo gimnazistus.

Pasak Jiezno seniūno Algio Bartusevičiaus, šis turnyras ne tik atidaro seniūnijos sporto sezoną, bet yra skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Turnyro prizininkams buvo įteikti rėmėjų prizai, o medaliai ir nugalėtojų taurė bus įteikta per knygos „Futbolas Jiezne“ pristatymą. Seniūno teigimu, futbolas – pagrindinė Jiezno sporto šaka, todėl knygos apie jo žaidimą išleidimas svarbus įvykis ne tik futbolo bendruomenei, bet ir visai seniūnijai, ir ne tik. A. Bartusevičius pakvietė visus atvykti į knygos „Futbolas Jiezne“ pristatymą, kuris vyks kovo 17 d. Jiezno kultūros ir laisvalaikio centre. Pradžia 11 val.