Jiezne vėl buvo stipresni „Ežero kranto“ futbolininkai

Liepos 27 d. Jiezno futbolo bendruomenė susirinko į 22-ąjį tradicinį futbolo turnyrą Jiezno seniūnijos taurei laimėti. Šiemet dėl pereinamosios taurės ir seniūnijos įsteigtų medalių kovojo penkios seniūnijos komandos: praeitų metų taurės laimėtoja „Jieznogorsko“ komanda, visada apie pirmąją vietą galvojantys „Ežero kranto“ futbolininkai, perspektyvus gimnazijos jaunimas, nenuspėjamieji „Veteranai“ ir nenuilstantys „Kašonių“ vyrai.

Po burtų traukimo paaiškėjo, jog be kovos į pusfinalį žengė „Veteranai“, o ketvirtfinalio poras sudarė „Ežero kranto“/ „Kašonių“ ir „Jieznogorsko“/„Jaunimo“ komandos.

Jei „Ežero kranto“ brolija neturėjo vargo rungtynėse su „Kašonių“ komanda (7:2), tai mačas tarp „Jieznogorsko“ ir „Jaunimo“ ekipų buvo pilnas netikėtumų.

IMGP1268

Rungtynių pradžia buvo palankesnė gimnazijos jaunimui, kuris pirmajame kėlinyje pirmavo net 3:0, bet antrasis kėlinys tapo „Jieznogorsko“ kilimo iš pelenų stebuklu ir „Jaunimo“ komandos kritimu.

Skirmanto Žalio ir Laimono Pempės vedama komanda sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir laimėti rungtynes (5:4).

„Jaunimo“ komandos nesėkmės tuo nepasibaigė, nes buvo pralaimėta ir paguodos dvikova „Kašonių“ futbolininkams dėl patekimo į pusfinalį. Tiesa, pagrindinis laikas pasibaigė taikiai (2:2), bet kašoniškiai sėkmingiau mušė baudinius.

Pirmame pusfinalyje vėl stebuklą sukūrė „Jieznogorsko“ futbolininkai, kurie po pirmojo kėlinio rungtynėse su „Veteranų“ komanda vėl turėjo trijų įvarčių deficitą (0:3), bet antrajame sugebėjo pelnyti keturis įvarčius be atsako ir iškovoti kelialapį į finalą.

IMGP1040

Antrame pusfinalyje „Ežero krantas“ nesunkiai įveikė „Kašonių“ komandą (4:1) ir tapo antruoju finalininku.

Kovoje dėl trečiosios vietos „Veteranai“ tiesiog sutriuškino pervargusius „Kašonių“ futbolininkus (9:1), o finale užvirė tikras pragaras. Pagrindinis rungtynių laikas tarp „Ežero kranto“ ir „Jieznogorsko“ komandų pasibaigė taikiai (2:2).

Baudinių loterijos fortūna buvo palankesnė „Ežero kranto“ vyrukams, kurie ir iškovojo pereinamąją taurę.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Jiezno seniūnijos įsteigtais medaliais.

Atminimo medaliais buvo taip pat apdovanoti Antanas Grušelionis (vyriausias turnyro žaidėjas), Martynas Kazakevičius (perspektyviausias turnyro žaidėjas), Erikas Stankevičius (gražiausio įvarčio autorius), Kęstutis Grigonis (geriausias turnyro žaidėjas), Vytautas Sinkevičius (geriausias turnyro vartininkas).

Urtė Švenčionytė buvo apdovanota aistringiausios sirgalės atminimo medaliu.