• prienuspauda

     

     

     

     

Jiezne praūžė komandinių sporto šakų žaidynės

Karolis Urba

Birželio 20 d. Jiezne buvo surengtos sporto žaidynės. Tiesa, šiemet jose buvo susikoncentruota būtent į komandines sporto šakas – futbolą, krepšinį, parko tinklinį.
Pasak Jiezno seniūnijos seniūno Algio Bartusevičiaus, komandos nugalėtojos atstovaus seniūniją rajono sporto žaidynėse.


Pirmieji į aikštelę išbėgo krepšininkai. Dėl nugalėtojų vardo varžėsi 3 komandos. Geriausiai sekėsi „PGK“ („Pati geriausia komanda“), kuriai atstovavo broliai Skirmantas  ir Ūdrys Žaliai, Žilvinas Šimanskas ir Edmonas Jakutavičius. Sirgalių manymu, komandos pergalę lėmė Ž. Šimansko tritaškiai. Antroji vieta atiteko Žaromskų ir draugų komandai. Kašoniškiai liko treti.
Paplūdimio tinklinio varžybose vyrų grupėje dalyvavo penkios komandos. Sėkmė lydėjo Jiezno jaunimo komandą, kuriai atstovavo Matas Bagrovas, Deividas Valenta ir Martynas Kazakevičius.
Merginų grupėje tarp trijų komandų stipresnės buvo „Abiturientės“ (Severina Gegužytė, Eitvilė Acūtė ir Emilija Jakutavičiūtė).
Futbolo varžybose vyko tikras karas, bet, kaip sakoma, laimi stipresnis. Šį kartą pagrindinis trofėjus nukeliavo į Kašonis. Nugalėtojų vardus iškovojo Mindaugas Mažeika, Ričardas Mazuronis, Darius Steponkevičius, Aurelijus Kemeraitis, Evaldas Kandrotas.
„Patys geriausieji“ liko antri, o Jiezno gimnazijos jaunimas – trečias.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti