„Jieznas“ įsibėgėjo – iškovota dar viena pergalė

IMGP2764Gegužės 23-24 dienomis Paprienės stadione buvo sužaistos dar trejos PFL „Nemuno“ čempionato pirmojo rato rungtynės.

Buvo aišku, jog pagrindinis dėmesys bus skirtas „Jiezno“ ir Balbieriškio „Ringio“ komandų mačui. Rungtynių pradžia parodė, jog abi komandos nusiteikusios laimėti šią svarbią dvikovą. Pirmieji išimti kamuolį iš vartų varžovus privertė „Ringio“ futbolininkai (0:1). „Jiezno“ kariauna dar pirmajame kėlinyje atsakė dviem sėkmingomis atakomis  ir išsiveržė į priekį (2:1).

Antrojo kėlinio pradžioje „Ringio“ komandoje liko vienu žaidėju mažiau, nes už nesportinį elgesį vienas balbieriškietis buvo pašalintas iš aikštelės. Jiezniškiai išnaudojo kiekybinę persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 6:2.

Kitose rungtynėse „Kašonių“ futbolininkai 50 min. sėkmingai atlaikė „Ąžuolo“ komandos atakas, o ir patys pavojingai kontratakavo.

Po pirmojo kėlinio „Ąžuolo“ futbolininkai pirmavo minimaliu skirtumu (0:1). Antrojo kėlinio pradžioje „Kašonių“ komanda rezultatą išlygino (1:1). Deja, per paskutines 9 rungtynių minutes kašoniškiai praleido 3 įvarčius iš eilės ir prarado gerą galimybę iškovoti čempionate pirmąjį tašką (1:4).

Iškovojo pergalę ir Birštono „Erno“ komanda ir tai jiems pavyko padaryti tik antrą kartą. Tiesa, „KKSC-Tango Pizza“ komandos jaunimas tikrai nebuvo tik statistai šiose rungtynėse.

Žymiai patyrusiai Birštono komandai prireikė nemažai pastangų įveikti varžovus. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Erno“ futbolininkai sugebėjo nuginkluoti varžovų vartininką tik vieną kartą (1:0). Rezultatas galėjo būti ir kitoks, jei jaunimas būtų išnaudojęs gautas progas. Antrajame kėlinyje „Erno“ komandos pranašumas buvo akivaizdus. „KKSC-Tango Pizza“ futbolininkai stengėsi, bet įvarčiai krito tik į jų vartus (4:0).

Po keturių pirmojo rato turų PFL „Nemuno“ čempionate pirmauja „Ąžuolo“ komanda (10 taškų). Vienu tašku mažiau turi „Jiezno“ futbolininkai, kurie užima antrąją vietą. Į trečiąją vietą pakilo „Erno“ komanda (8).