• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

  LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

„Jieznas“ įsibėgėjo – iškovota dar viena pergalė

IMGP2764Gegužės 23-24 dienomis Paprienės stadione buvo sužaistos dar trejos PFL „Nemuno“ čempionato pirmojo rato rungtynės.

Buvo aišku, jog pagrindinis dėmesys bus skirtas „Jiezno“ ir Balbieriškio „Ringio“ komandų mačui. Rungtynių pradžia parodė, jog abi komandos nusiteikusios laimėti šią svarbią dvikovą. Pirmieji išimti kamuolį iš vartų varžovus privertė „Ringio“ futbolininkai (0:1). „Jiezno“ kariauna dar pirmajame kėlinyje atsakė dviem sėkmingomis atakomis  ir išsiveržė į priekį (2:1).

Antrojo kėlinio pradžioje „Ringio“ komandoje liko vienu žaidėju mažiau, nes už nesportinį elgesį vienas balbieriškietis buvo pašalintas iš aikštelės. Jiezniškiai išnaudojo kiekybinę persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 6:2.

Kitose rungtynėse „Kašonių“ futbolininkai 50 min. sėkmingai atlaikė „Ąžuolo“ komandos atakas, o ir patys pavojingai kontratakavo.

Po pirmojo kėlinio „Ąžuolo“ futbolininkai pirmavo minimaliu skirtumu (0:1). Antrojo kėlinio pradžioje „Kašonių“ komanda rezultatą išlygino (1:1). Deja, per paskutines 9 rungtynių minutes kašoniškiai praleido 3 įvarčius iš eilės ir prarado gerą galimybę iškovoti čempionate pirmąjį tašką (1:4).

Iškovojo pergalę ir Birštono „Erno“ komanda ir tai jiems pavyko padaryti tik antrą kartą. Tiesa, „KKSC-Tango Pizza“ komandos jaunimas tikrai nebuvo tik statistai šiose rungtynėse.

Žymiai patyrusiai Birštono komandai prireikė nemažai pastangų įveikti varžovus. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Erno“ futbolininkai sugebėjo nuginkluoti varžovų vartininką tik vieną kartą (1:0). Rezultatas galėjo būti ir kitoks, jei jaunimas būtų išnaudojęs gautas progas. Antrajame kėlinyje „Erno“ komandos pranašumas buvo akivaizdus. „KKSC-Tango Pizza“ futbolininkai stengėsi, bet įvarčiai krito tik į jų vartus (4:0).

Po keturių pirmojo rato turų PFL „Nemuno“ čempionate pirmauja „Ąžuolo“ komanda (10 taškų). Vienu tašku mažiau turi „Jiezno“ futbolininkai, kurie užima antrąją vietą. Į trečiąją vietą pakilo „Erno“ komanda (8).

Ignas Mineikis

girl eating a long loaf

Taip pat skaitykite

10 komentarai

 1. dadas

  Kiek pamenu slės turnyra buvo visko tiek su jieznu tiek ir su stadionu taip jau yra kad mes visi ne profai nes vieni kitus rubalina kiek gali. ir dar reiktų patylėt tiem kas nesupranta futbolo kaip žaidimo o nekalbu apie taisyklių žinojimą (suprantu krepsininkus) ir labai gaila kad negalejau sudalyvaut „grandu“ dvikovoj, galima varyt sudus vieni ant kitu galima stumt ant teiseju ant blogos aikstes ant lievo kamuolio ir t.t. bet kol nemokesit gerbt varzovo teisejo ir pačio sporto karalaius Futbolo tada neikit į aikštę. SĖKMĖS….

  Atsakyti
 2. as

  Tai kad žodžių karas persikėlė į interneto erdvę parodo jog teisėjai akivaizdžiai nevaldė situacijos rungtynių metu. O gal tiesiog taip leidžiama buvo Jieznui ir Balbieriškiui žaisti kad prisirinktų kortelių bei gautų traumų ryšium su tuo jog jie yra realūs kandidatai į tą 2K prizinį fondą.
  Taip futbolas yra vyrų žaidimas, bet jį puošia įvarčiai, kamuolio valdymas ir t.t. o ne traumos ar vienas kito užgauliojimas. Kad futbolo grožiui nepakenktų visos tos nesąmonės atsakingas yra teisėjas, nes jis yra aikštelėje yra dievas nuo pirmo iki finalinio švilpuko. Žaidėjai turi susitaikyti su jo sprendimais, o teisėjas su kritika jo atžvilgiui po rungtynių.
  Jei teisėjai nevaldys situacijos ateityje, tai prireiks ir greitosios medicinos pagalbos bei policijos ekipažo rungtynių metu.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti