• Baneris_KVitrina_LVSO_Meilės lyrika_560x200  Stovyklos datos 06.13-06.17 07.11-07.15_ 07.18-07.22_ 08.01-08.05_ 08.08-08.12_

     

     

     

Jei neatradai neįprastos dovanoms – skubėk į Prienų krašto muziejų!

IMG-5409

Vilija Čiapaitė

Jau tradicine tapusi Kalėdinė paroda-mugė Prienų krašto muziejuje veikia nuo lapkričio 23 dienos ir kviečia užeiti visus, kurie dar vis mąsto apie dovanas. Juk malonu, kai gali artimuosius ar draugus pradžiuginti rankdarbiais, kurių autoriai juos ilgai ir nuoširdžiai ruošė.

Štai ir aš nukakau pasižvalgyti, ką čia galima įsigyti ir padėti po Kalėdų eglute.

Besižvalgant iškart į akis krito virbalais megztos staltiesės, po to kabliuku nerti žaislai. Net nusišypsojau, kai pamačiau nuostabius ir mielus, su meile pagamintus žaislus, kurie taikiai sutūpę pintame lopšyje laukia savo pirkėjų, o gal net savo šeimininkų. Tolėliau dar gražiau. Eglės vainikai, kurie įtiktų net ir pačiam reikliausiam ir tikiu, kad kitokių nebebus!..

Ir dar keramika. Na čia įvairių formų, spalvų keraminės saldaininės, sausaininės, o čia pat nuostabūs indeliai su dangteliais biriems produktams, magiškai pūpso ant palangės ir tarsi dairosi, kad kas juos įsigytų…

Beje, čia gali atrasti ir papuošalų, kuriuos galima padovanoti tiek vyresnei, tiek jaunesnei merginai ar moteriai. O jau kojinių, mmm! Tikrai tokia dovana niekam nepamaišytų, nes žiemą gali sau šiltai kojas laikyti!

Visų gėrybių tikrai neišvardinsiu. Tad lįskit apsiaustus ir PIRMYN! Tikrai atrasit ne tik dovanų, bet dar ir pintą krepšį joms susidėti įsigysit.

O Kalėdinė paroda-mugė Prienų krašto muziejuje veiks net iki gruodžio 31 dienos, tačiau, kaip sakoma, nereikia laukti, kol traukinys išvažiuos, skubėkit įsigyti mielų dovanų, kurios vienetinės!

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti