„Jazz-Diremtos“ nesėkmė Marijampolėje

Vasario  1 d. Birštono „Jazz-Diremtos“ komanda žaidė NKL čempionato rungtynes su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkais ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
Pirmame kėlinyje Birštono krepšininkai sužaidė drausmingai ir laimėjo kėlinį trijų taškų skirtumu (19:22). Deja, „Jazz-Diremtai“ nepavyko antrame kėlinyje išlaikyti iniciatyvos ir po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai jau pirmavo 9 taškų skirtumu (46:37).
Ir nors trečiame kėlinyje svečiams pavyko sušvelninti skirtumą (62:56), bet ketvirtame kėlinyje pasikartojo antro scenarijus, kuris ir nulėmė „Sūduvos – Mantingos“ pergalę.
Birštono komandai 26 taškus pelnė Mantas Lukminas, po 12 – Žygimantas Skrupskas ir Paulius Petrilevičius.